Startup GO

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Pawilon Nowa Gazownia

Ewangelicka 1

61-856 Poznań

Poland

View Map

Event description

Description

W dniu 26 listopada szykuje się niezwykłe wydarzenie. Młodzi przedsiębiorcy i kreatywni pomysłodawcy rozwiązań biznesowych mają 10 godzin, by rozwinąć swój projekt. Najlepsze rozwiązania biznesowe trafiają do programu akceleracji, dzięki któremu po 6 miesiącach ich twórcy wprowadzą swoje rozwiązanie na rynek.Czym jest Startup GO?

Startup GO to wydarzenie nastawione na poszukiwanie innowacji w obszarze usprawniania życia w mieście oraz autorski program akceleracji.

Startup GO otwiera event, który trwa 10 godzin. Jeżeli masz pomysł na kreatywne rozwiązania dla miasta czy lokalnej społeczności, obojętnie, czy będzie to aplikacja webowa, czy pomysł jak usprawnić obsługę kolejki u lekarza, patent jak zrewolucjonizować transport w aglomeracjach miejskich, uprościć realizację codziennych zadań, wymyśliłeś sposób by pracować produktywniej w inteligentnym mieście – to wydarzenie dla Ciebie. To okazja, by nawiązać kontakty z ekspertami (mentorami), poznać innych ludzi, z którymi można współpracować przy różnych projektach, a przede wszystkim – zdobyć fundusze na rozwój swojego projektu oraz pomoc w pracy nad nim.

Kto może wziąć udział w Startup GO?

Startup GO adresowane jest przede wszystkim do zespołów pragnących znaleźć najlepszą drogę do urynkowienia swojego pomysłu lub już istniejących firm, które szuka inspiracji, wsparcia merytorycznego i/lub inwestora.

Zapraszamy także osoby, które na co dzień pracujące w szeroko pojętej branży nowych technologii – programiści, robotycy, ale także ludzie nie mający z nią nic wspólnego, wywodzący się ze środowisk inkubatorów kultury, fundacji, lokalnych inicjatyw społecznych. Słowem wszyscy, którzy mają umiejętności mogące przydać się w rozwoju prezentowanych na imprezie projektów.

Jak wygląda Startup GO?

Startup GO rozpoczyna się o godzinie 10.00.

W pracy od samego początku trwania imprezy uczestników wspierać będą mentorzy, coachowie i praktycy z różnych biznesowych dziedzin – od prawa po marketing – którzy specjalnie na Startup GO przyjadą do Poznania. Będzie można także wziąć udział w 2 warsztatach: jednym poświęconym tworzeniu modeli biznesowych i drugim związanym z budowaniem marki.

Wśród zaproszonych ekspertów są: Paweł Tkaczyk, Jan Sikora, Karolina Gugała, Witold Buraczyński, Piotr Pietrzak i. in.

Wieczorem zespoły zaprezentują wyniki swojej pracy przed Arbitrami. Twórcy najlepszych, według Arbitrów rozwiązań zostaną zaproszeni do programu akceleracji.

Kto za tym stoi?

Startup GO organizuje ESEDI - Enterprise & Social Economy Development Institute, czyli instytucja mająca na celu promowanie idei przedsiębiorczości w tym promowanie działalności wspomagającej rozwój gospodarki, nauki, tematyki Smart City i wdrażania rozwiązań nauki w gospodarkę. Ten cel realizowany jest poprzez inicjowanie
i wspieranie inicjatyw społecznych mających na celu propagowanie przedsiębiorczości i innowacyjności, szczególnie wśród ludzi młodych.

Facebook: www.facebook.com/instytutesedi

Więcej informacji udziela:

Justyna Szyszko

CEO ESEDI

Email: instytut@esedi.pl

Date and Time

Location

Pawilon Nowa Gazownia

Ewangelicka 1

61-856 Poznań

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved