MacAdmins PL

Actions Panel

MacAdmins PL

Spotkanie dla MacAdminów.

When and where

Date and time

Location

Supersam 6a Piotra Skargi 40-091 Katowice Poland

Map and directions

How to get there

About this event

Rozmawiamy o zarządzaniu urządzeniami Apple, o nowych technologiach. Wymieniamy się doświadczeniami, sprawdzamy co w trawie piszczy. Prelegenci:

"Jak nie tracié czasu, nerwow i pieniedzy, czyli, po co mi autoryzowany serwis Apple?" - Mateusz Masłowski - inżynier, manager. Od 13 lat zawodowo związany z autoryzowanymi serwisami Apple w Polsce, zarówno pod kątem zarządzania jak i serwisowania. Administrator amator. Prywatnie psiarz, motocyklista, fan gotowania i dobrego jedzenia ;), miłośnik malarstwa wszelakiego.

"Recovery Lock" — Bartłomiej Sojka — pracuje na Macach od 2008 roku, a zarządza nimi już ponad połowę tego czasu. Od 2019 pierwszy i wciąż jedyny certyfikowany integrator Jamf w Polsce i Europie wschodniej, po której jeszcze przed lockdownem miał okazję podróżować, zahaczając nawet o bliski wschód, i wdrażać Jamf Pro w lokalnych i międzynarodowych firmach. Ekspert, inżynier, perkusista, mąż i ojciec czwórki. Miłośnik kuchni żony, kawy, kraftowego piwa, kina i szeroko pojętych nowych technologii.

"Co nowego w Jamf?" - Paweł Kopocz - Inżynier, lider, absolwent Politechniki Śląskiej, zawodowo od 6 lat związany z Jamf, od 10 lat z Apple. Prywatnie mąż i ojciec 3 dziewczyn. Fan amerykańskich sitcomów takich jak  Seinfield, The Big Bang Theory, Brooklyn 9-9 czy The Office, włoskiej kuchni i szeroko pojętej motoryzacji amerykańskiej i japońskiej.

"Iphonie, Jak Ci mam zaufać?" - Pomaga wdrażać Maki w organizacjach od zamierzchłych czasów “imidżingu”. Kolekcjoner certyfikatów Apple, Jamf a także rajdowych modeli samochodów i hełmów Lego Star Wars. Wolne chwile spędza na torach kartingowych. Należy do Apple Consultants Network.