Sales Ended

GDG DevFest Tekirdağ 2016

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi

Tekirdag, Tekirdağ 59860

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

GDG DevFest Tekirdağ 2016

10 Aralık Cumartesi 09:00 - 17:00 arasında Corlu Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştireceğimiz DevFest Tekirdağ etkinlği 8 oturum ve 2 Workshoptan oluşması planlanmaktadır. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak, konuşmacı ve yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya üzerinde etkinliğe takipte kalın.GDG NEDIR?

Google Developers Group (GDG) - herkese açık, gönüllü, yeni teknolojilerle uğraşmayı, Google teknolojileriyle ilgili deneyimlerini paylaşmayı seven bir geek topluluğudur.


Devfest Nedir ;

DevFest, 2011 'e kadar Google tarafindan yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardan oluşmaktaydı. Google, 2011'den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG'lere (Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır. DevFest sezonunda dünyanın bir çok şehrinde düzenlenen bu konferanslar 2013'te Türkiye'de düzenlenmeye başlamıştır. Teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye'den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getirmiştir.

DevFest tamamen ücretsiz bir etkinlik olup birilerinin size bişey satmaya calismayacaği, hatta promosyonlar ve çekilişler ile hediyeler kazanabileceğiniz güncel teknolojinin ve workshopların olduğu bir etkinliktir.

Share with friends

Date and Time

Location

Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi

Tekirdag, Tekirdağ 59860

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved