BASE Sergi Daveti / 20-25 Kasım Tophane-i Amire

BASE Sergi Daveti / 20-25 Kasım Tophane-i Amire

by BASE

Actions and Detail Panel

Sales Ended

  Location

  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tophane-İ Amire Kültür Ve Sanat Merkezi

  Kılıçali Paşa Mh, Meclis-i Mebusan Cd. No:1, Beyoğlu

  İstanbul, - 34433

  Turkey

  View map

  Sales Have Ended

  Registrations are closed

  Kaydınız alınmıştır. Teşekkürler!

  20-25 Kasım tarihlerinde Tophane-i Amire'de düzenlenecek BASE'e davetlisiniz.

  About this event

  Türkiye’nin yeni mezun genç sanatçı adaylarının eserlerini bu yıl 20-25 Kasım tarihleri arasında Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde aynı çatı altında buluşturacak olan BASE'e davetlisiniz.

  Seçici kurulun değerlendirmesiyle toplam 22 şehir, 32 üniversiteden 102 sanatçıya ait 117 yapıtın sergileneceği BASE, Derya Yücel küratörlüğünde "Uzak Yakın" temasıyla, tüm hijyen ve güvenlik önlemlerinin ışığında ziyaretçileri ağırlayacak.

  T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi paydaşlığı ve Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi ev sahipliğinde, Kale Grubu ve TEB Özel Bankacılık eş sponsorluğunda, Digilogue’un dijital sanat partnerliğinde gerçekleşecek olan BASE’in, koronavirüs önlemleri kapsamında güvenli koşullarda gezilebilmesi adına belirli aralıklarda ve sınırlı sayıda ziyaretçi kabul edeceğimizden aşağıdaki "Select a date" butonuna tıklayarak sergi günlerinden seçeceğiniz ziyaret aralığına randevu almanızı rica ederiz. (23 Kasım Pazartesi Tophane-i Amire kapalıdır)

  Coronavirüs önlemlerimiz: Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi'nin sunduğu ferah ve geniş alanın da yardımıyla, sizlerin ve ekibimizin sağlığını gözetmek üzere tüm tedbirlerimizi alıyoruz. Pandemi ve sınırlı kapasite sebebiyle, bu yıl katılımcı sanatçılarımız ziyaretçi kabul saatlerinde sergi alanında bulunmayacaklardır. Eserlerin künyelerinde bulunan QR kodları okutularak eserleri sanatçılardan dinlemek mümkün olacak. Tüm misafirlerimizin girişte HES kodlarını göstermeleri istenecektir. Kapılar havalandırma amacıyla sürekli açık olacaktır. İçeriye maske ile giriş yapılabilecek ve ateş kontrolü gerçekleştirilecek. Sergi alanındaki kişi sayısı sürekli takip edilerek, belirlenen sınırlı kapasitenin üzerine çıkılmayacak.