Sales Ended

П'ятий львівський велопроменад "Батяри на роверах"

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Ploshcha Mytna

79000 L'viv

Ukraine

View Map

Event description

Description

Вже вп'яте "Батяри на роверах" зберуться на львівський ретро велозаїзд, що об’єднає людей, які цінують стиль та міські велосипеди, своєрідна присвята львівській батярській міській культурі початку ХХ ст.

Ретрозаїзди відбуваються щорічно у багатьох країнах світу, не є винятком і Україна, де вже сім років поспіль відбуваються ретро-круїзи у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, на черзі і Львів. Історія проведення таких заїздів виникла у Лондоні у 2009 і має назву Tweed Run. Сенсом Tweed Run є повернення до витоків велокультури. До заїзду допускаються різні велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі англійської велосипедної моди тридцятих-сорокових років XX століття. Вітається будь-який твідовий одяг та його поєднання.

У нас же нічим не гірше від англійців, є цілий шмат унікальної батярської культури зі своєю мовою, піснями, кодексом чести, традиціями та одягом.

Отож, готуйте свій анцуг, шукайте дідові батярівки та беретки, маринарки та мантелі, прасуйте
гальсбіндери, всьо має бути бронзово-твідове!

Побачимося у городі та не забудьте зробити файну фризуру!

Програма

14.00 - збір на площі Митній біля ресторану-пивоварні Кумпель на площі Митній - Kumpel on the Mytna Square, проходження реєстрації, виступ гурту "Львівська кварта".

Реєстрація у велопроменаді вартує 100 грн. (плюс комісія вашої картки), оплативши участь ви отримуєте пов'язку з індивідуальним номером, який візьме участь у лотереї, де ви зможете виграти ретро велосипед. Перші 100 місць вартістю 100 грн., в день заїзду 150 грн.

Реєстрація за посиланням https://www.eventbrite.com/e/45322043452

16.00 - початок велопроменаду “Батяри на роверах”.

Маршрут:
пл.Митна- вул. Підвальна- вул. Руська - Площа Ринок - площа Катедральна - вулиця Беринди - проспект Свободи - Галицька Площа - вул. Князя Романа- вул. Івана Франка- Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові - вул. Уласа Самчука - Стрийський парк - вул. Стрийська - вул. Лижв'ярська - ПРОСТІР

Під час маршруту планується зупинка у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154).

17.00 - чаювання та частування у саду Державного Меморіального Музею Михайла Грушевського,
у програмі музичні імпровізації від Анастасії Ільків, пікнік та частунки від наших партнерів кав'ярні СТАРІ МУРИ та незамінної Пані Стефа.

19.00 - прибуття на фінал заходу у парку Богдана Хмельницького Prostir Lviv, нагородження переможців та лотерея серед зареєстрованих учасників з головним призом-ретро-велосипедом, виступ гурту Dizex BAND

21.30 - показ фільмів на велотематику.

Серед номінацій:
«Слічна кобіта-2018»
«Видний фацет-2018»
«Елеганська біцігля -2018»
“Найкращі вуса-2018”
“Борода Грушевського-2018”
"Найкращий дитячий образ-2018"

Подія на фейсбуці

Date and Time

Location

Ploshcha Mytna

79000 L'viv

Ukraine

View Map

Save This Event

Event Saved