Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Креативний громадський центр «Відкритий офіс»

Soborna

11

33000 Rivne

Ukraine

View Map

Event description

Description


Проект "Visegrad Urban Creativity Clusters Network" розпочинає збір учасників першого Хакатону креативного підприємництва, який відбудеться 13-15 жовтня 2017 року у Національному університеті водного господарства та природокористування (Рівне, Україна).
Хакатон – це триденний брейнстормінг для творчих команд, які прагнуть знайти і випробувати нові ідеї для розвитку креативного підприємництва у міському середовищі.

Виклики Хакатону:
- Креативність
Ключовим елементом запропонованих проектів є творчий підхід та відповідність офіційно запропонованим секторам креативної економіки: від дизайну до архітектури
- Інновації
Рішення повинні орієнтуватись на вдосконалення або нове бачення існуючої проблеми - від безпеки до доступності...
- Місто
Проекти мають бути орієнтовані на розвиток можливостей міста і спільнот у ньому.
- Підприємництво
Неодхідно, щоб ідеї могли бути монетизовані, втілені в життя

Запрошуються як учасники з власними креативними ідеями, так і ті, хто хоче обговорити чи доповнити ідеї інших учасників.
Щоб взяти участь зареєструйся до 10 жовтня.
Для реєстрації необхідно до 10 жовтня 2017 р. заповнити форму на https://www.eventbrite.com/e/37393785820, обравши квиток "Учасник".
Із зареєстрованих учасників буде сформовано 10+ команд, які за 48 годин нон-стоп роботи над своїм проектом пройдуть шлях від ідеї до прототипу. Міжнародні та вітчизняні експерти з креативних індустрій у ролі менторів допоможуть подолати цей шлях максимально ефективно і швидко.

Менторами на даній події будуть фахівці із країн Центральної Європи, які будуть представлені основними партнерами проекту “Visegrad Urban Creativity Clusters Network”: Товариством “Вілла Деціуша” Stowarzyszenie Willa Decjusza (Краків, Польща), Злінським креативним кластером Zlinsky Kreativni Klastr (Злін, Чехія), Creative Industries Kosice (Словаччина) та Digital factory (Будапешт, Угорщина).
Команди-переможці хакатону вирушать у творчу експедицію країнами Центральної Європи - Люблін, Краків, Злін, Братислава, Будапешт, Кошице, Львів.
На учасників та гостей Хакатону чекатимуть цікаві знайомства та море спілкування під час дизайн-ярмарку, на якому будуть представлені місцеві креативні виробники, смачна вулична їжа та багато кави.
Проект здійснюється за підтримки Міжнародного вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.
Детальніше про проект creativ.nuwm.edu.ua/creativ/
Детальніше про хакатон: creativ.tilda.ws/hackathon

Деталі та новини на сторінці події у Facebook https://www.facebook.com/events/1929382750608460/

Share with friends

Date and Time

Location

Креативний громадський центр «Відкритий офіс»

Soborna

11

33000 Rivne

Ukraine

View Map

Save This Event

Event Saved