Skip Main Navigation
Page Content

Doktorasına DEÜ Bilgisayar mühendisliğinde devam etmektedir. APT ve Siber güvenlik üzerine çalışmaktadır.

 

Yüksek Lisansını DEÜ Bilgisayar Mühendisliğinde tamamladı. Yüksek lisans tez konusu "Kurumsal Ağlarda Sızma Testleri ve Güvenlik Çözümleri" idi. Elektrik-Elektronik mühendisliği ve İşletme bölümü lisans mezunudur. 

 

Kariyerinin ilk yıllarında bilgi işlem sorumluluğu, sistem destek uzmanlığı yaptıktan sonra, IT manager, IT koordinator ve son 5 yılda da kurumsal firmalara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmaktadır yaklaşık 12 yıllık tecrübeye sahibidir.

 

EC Council' den eğitim alarak CEH v9 sertifikasını almıştır. CEH ve diğer bilgi güvenliği başlıklarında bireysel ve kurumsal eğitimler, seminerler ve konferanslar vermektedir.

 

ISO27001:2013 BGYS konusunda baş denetçilik, eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Birçok kurum ve kuruluşta güvenlik eğitimleri vermiş ve bu sistemleri aktif şekilde kurup hayata geçirmiştir ve yeminli bilirkişidir. KVKK teknik uyumluluk danışmanlığı yapmaktadır.

 

Ayrıca İzmir ve Ege Bölgesinde "Bilgi Güvenliği", "Siber Güvenlik", "SCADA Güvenliği" ve "Kişisel Bilgi Güvenliği" vb. başlıklarında Üniversiteler, Belediyeler, Meslek Odaları, baro, STK ve kamu kurumlarına özel farkındalığı artırmak amacı ile ücretsiz seminerler ve eğitimler vermekte, etkinlik ve çalışmalar yapmaktadır. 16 ay gibi bir sürede 60 civarı etkinliğe çıkmıştır.

 

Detaylar için: http://www.cagripolat.com

Sorry, there are no upcoming events

Save This Event

Event Saved