Get Lo

Get Lo

Mijn naam is Loraine Pengel

Sinds mijn 3e jaar sta ik al op het podium. Na vele jaren als professioneel danseres te hebben gewerkt op zowel tv als in het theater, ben ik mijzelf gaan verkennen in de fitness. Na ook daar mooie resultaten te hebben behaald als CrossFit atleet, besloot ik mijn te storten op Olympisch Gewichtheffen.

Op het Masters WK 2025 ben ik ondanks mijn fysieke gebreken 4e van de wereld geworden binnen mijn leeftijds- en gewichtsklasse.

Nu, na jaren twijfelen heb ik mijn twee grote liefdes bij elkaar gebracht; dansen en trainen. En ik nodig alle vrouwen uit om hier onderdeel van te zijn! Om te ervaren hoe sterk wij zijn als vrouwen. Deze dag zal bestaan uit een dance workout, een korte break en daarna een sensuele dansles. Dit event host ik om ons vrouwen in hun kracht te zetten. Zowel het fysieke, als hun sensuele kracht.

Get Lo primary image

Get Lo

Sun, Jun 28 • 10:00 AM and 1 more

Het Talentenhuis

From €50.00

June 28Sunday
Get Lo primary image

Get Lo

Sun, Jun 28 • 10:00 AM and 1 more

Het Talentenhuis

From €50.00