Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü

Üniversite Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. No:27, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon

Trabzon

Turkey

View Map

Event description

Description

Günümüzde yaşanan gelişmelerden sonra fiziksel olduğu kadar siber alanda da güvenliğin son derece önemli olduğu ortaya çıkmış ve bu konuda hassasiyet artmıştır. Malesef ki bu gelişim sürecinde Türkçe kaynak ve test ortamı gibi öğretici unsurlar oldukça azdır. Bizde Bilgi Güvenliği, Ağ Güvenliği, Web Uygulama Güvenliği ve daha bir çok farklı güvenlik alanında kaynak yetersizliğini gidermek ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişiler için kendilerini geliştirebilecekleri ortamı ve kaynağı sağlamayı amaç edinen her yaştan ve her kesimden oluşan gönüllü bir topluluk olan Canyoupwn.me ekibini kurduk. 10 Ocak 2016 da kurulan ekibimiz gün geçtikçe büyükmekte, kendi bünyesine ve topluma yeni değerler katmaktadır.

Bilginin özgür ve paylaşılabilir olmasını amaçlayan ekibimiz ilk olarak Hacktrick 2016 Konferansına katılımını sağlamış ve bu süre içerisinde ekimizin bünyesinde bulunmak isteyen ve bizimle aynı amacı paylaşan insanları bünyesine dahil etmiştir. Bununla da sınırlı kalmayıp ülkenin en önemli eğitim kurumlarından olan üniversiteleri de bünyesine katma kararı almış ve bu yolda onlara destek sağlamayı amaçlamıştır.

Yeni hedefimiz ise daha fazla kitleye hitap edip daha fazla insan için kaynak oluşturmaktır. Bu doğrultuda KtuSec öğrenci topluluğu ile sizler için hazırladığımız PwnylDays etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Nedir Bu PwnlyDays?

Canyoupwn.me ekibince alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış ve tamamen ücretsiz olan güvenlik eğitimleridir. Eğitim ve sosyalleşme ön planlı bu etkinlikte sizlerde bu oluşumun birer parçası olabilirsiniz.

03-04 Kasım 2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi // Trabzon

Eğitimler
Web Uygulama Güvenliği - Sınıf 1 3/4.11.2018

Uygulamalı Ağ Güvenliği - Sınıf 2 3/4.11.2018

Linux101 - Sınıf 3 3/4.11.2018

Mobil Uygulama Güvenliği - Sınıf 3 3/4.11.2018

Siber Güvenliğe Giriş - Sınıf 4 3/4.11.2018


Not: Başvurular tek sınıfa yapılmalıdır. Çoklu başvurularda ilk yapılan tercih dikkate alınacaktır.

What a PwnlyDay!

Date and time

Location

Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü

Üniversite Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. No:27, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon

Trabzon

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved