$27.37 – $37.92

Bryan Peterson | Naučte se vidět kreativně | Přednáška a setkání

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

MC Dlabačov

Bělohorská 24

(areál hotel Pyramida)

169 00 Praha 6 - Břevnov

Czech Republic

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Přednáška světoznámého fotografa a autora knižních bestsellerů, podle kterých se naučily fotit milióny lidí.

Bryan opět po čase zavítá do Čech, aby se osobně podělil o své dlouholeté fotografické zkušenosti. Během přednášky objasní, proč některé fotografie zaujmou diváka více než jiné a prozradí, jak se naučit vidět a fotografovat kreativně. Těšit se můžete na množství dechberoucích záběrů, na příběhy, jak fotografie vznikly, dozvíte se jedinečné a praktické rady, jak rozšířit své fotografické možnosti a obzory. Bryanova velmi milá osobnost a jeho jedinečný humor vás jistě osloví, stejně tak, jak oslovuje fotografické nadšence po celém světě. Neváhejte a využijte nevšední příležitost setkat se s Bryanem tváří v tvář a zarezervujte si své místo ještě dnes!

V průběhu 2 hodinové přednášky vás Bryan provede světem barev, linií, dalších prvků designu, zasvětí vás do tajemství kreativní expozice a správného načasování pro zachycení působivých fotografií.

Součástí přednášky bude prostor pro kladení otázek z publika, můžete se tak zeptat na vše, co vás zajímá.

Po skončení přednášky Bryan rád setrvá v kruhu svých milých kolegů fotografů a bude následovat autogramiáda.

Přednáška bude v angličtině se simultánním překladem do slovenštiny, o který se postará Bryanův dlouholetý přítel, spolupracovník a nadšený fotograf Patrik Banas, Přesnost překladu, včetně fotografické terminologie, bude tak zaručena.

Datum: 12. 9. 2017 (úterý)
Čas: 18:30 - 20:30 přednáška
20:30 - 21:00 autogramiáda
Místo: MC Dlabačov, Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
(areál hotelu Pyramida)

Cena předprodej do 30.6.: 25 USD (cca 590 Kč + poplatek za transakci)
Běžné vstupné na přednášku: 35 USD (cca 790 Kč + poplatek za transakci)


Oficiální partneři

Megapixelwww.megapixel.cz


zoner press www.zonerpress.cz


Často kladené otázky - FAQ

Je možné zakoupit vstupenku přímo na místě?
Ne, vstupenku na přednášku je nutné koupit online před začátkem přednášky. Akceptujeme platby pomocí kreditních a debetních karet. Stránku je možné prohlížet - a platbu přímo uhradit i na vašem mobilním telefonu.

Jak se dostanu na přednášku? Je v blízkosti zastávka MHD nebo parkoviště?
Přednáška sa koná v Multifunkčním centru Dlabačov , který je součastí areálu hotelu Pyramida na Praze 6 - Břevnov (klikni zde pro mapu). Zastávka MHD – Malovanka - je 100m od hotelu, tramvaj 22, 23, 25 a 97, Bus 143, 149. Metro trasa A - Malostranská, přestup na tramvaj 22, 23 nebo trasa A – Hradčanská, přestup na tramvaj 25. Vyhledat spojení zde.

MHD doporučujeme jako nejjednodušší dopravní prostředek, abyste se dostali na přednášku včas. Pokud pojedete autem, můžete využít možnosti parkování na hotelovém parkovišti (zpoplatněné) nebo použít dostupné parkovací plochy v okolí (platí zde placené zóny parkovacího stání). Parkovné není součástí vstupného.

Jak se můžu spojit s organizátory, pokud mám nějaké dotazy?
Napište nám kdykoliv na náš email - info@ppsop.cz. Případně nám zavolejte na 735 210 730 v pracovní dny v čase od 17.00 - 20.00. Rádi poradíme a na vaše dotazy zodpovíme. Na slyšenou!

Můžu zakoupenou vstupenku vrátit?
Bohužel, zpětně odkoupit nebo vrátit zaplacenou sumu není možné. Pokud se nebudete moci zúčastnit, doporučujeme vstupenku nabídnout k prodeji a nebo někomu darovat – setkání s Bryanem je jedinečný zážitek.

Mám si přinést vytisknutou vstupenku s sebou?
Ano, vstupenku je nutné vytisknout a prokázat se s ní při vstupu v místě konání přednášky.

Je moje vstupenka (zaplacená registrace na přednášku) přenosná na jinou osobu?
Samozrejmě. Pokud se nemůžete zúčastnit, budeme rádi, pokud za sebe pošlete někoho jiného. Mimochodem – vstupenka na tuto přednášku je skvělým dárkem pro nadšeného fotografa!

Je to OK, když jméno na lístku nebo moje registrace nesedí se jménem osoby, která se zúčastní přednášky?
Ano - viz předchozí bod. Vaše vstupenka (zaplacená registrace na přednášku) je plně přenosná.

V jakém jazyce bude přednáška?
Bryan bude vést svoji přednášku v angličtině, ale bude simultánně překládána do slovenštiny Bryanovým dlouholetým spolupracovníkem a přítelem Patrikem Banasem, který zaručí přesný překlad včetně "fotografické hantýrky".
PS: Bryan se česky zatím jen učí - viz toto video ;-)

Cena vstupenky je uvedená v USD a ne v Kč?
Ano, cena vstupenek je uvedená v USD, protože tato eventbrite.com stránka nepodporuje výběr financí v českých korunách. Cena vstupenky v předprodeji je 25 USD, což je v přepočtu cca 590 Kč (+poplatek eventbrite.com). Cena bežného lístku je 35 USD, což činí cca 790 Kč (+poplatek eventbrite.com). Platba probíhá přes velmi bezpečnou platební bránu, kterou využívají tisíce společností při organizování podobných akcí.O našich partnerech

Megapixel

MEGAPIXEL | Prodejny, které si zamilujete. V Praze, Brně, Ostravě.

Spolupráce Bryana s Megapixel ve videu.


zoner press

Bryan Peterson již napsal spoustu titulů, ve kterých ukazuje své úžasné fotografie a radí čtenářům, jak takových snímků docílit. Vydavatelství Zoner Press knihy od Bryana vydává a všechny patří mezi oblíbené. Pokud chcete z přednášky domů odjíždět s autogramem Bryana Petersona v některé z jeho knih, neváhejte a vyberte si některou na e-shopu.
Share with friends

Date and Time

Location

MC Dlabačov

Bělohorská 24

(areál hotel Pyramida)

169 00 Praha 6 - Břevnov

Czech Republic

View Map

Save This Event

Event Saved