Skip Main Navigation
Page Content

TVG Lietuva

Didmeninės prekybos programine įranga įmonė TVG daugiau nei 20 metų veikia Baltijos šalyse. Iki 2001 m. įmonė dirbo kaip „Tilde“ didmeninės prekybos skyrius, o 2001 m. įkurta SIA TVG.

TVG plėtoja veiklą Latvijoje, Lietuvoje bei Estijoje ir yra įkūrusi filialus Vilniuje ir Taline.

TVG yra oficiali „Microsoft“, „Adobe“, „Corel“, „Embarcadero (Borland)“, „McAfee“ ir kitų pagrindinių programinės įrangos kūrimo bendrovių produktų platintoja Baltijos šalyse.

TVG partneriai yra daugiau nei 1000 pirmaujančių IT kompanijų Baltijos šalyse, įmonė dalyvauja IT infrastruktūros projektuose telekomunikacijų, techninės ir programinės įrangos platinimo ir paslaugų teikimo srityse.

Pagrindinis TVG tikslas yra legalios programinės įrangos platinimas, propagavimas ir kitų paslaugų teikimas Baltijos šalyse, taip pat partnerių konsultavimas debesų kompiuterijos sprendimų klausimais.

Didelę patirtį ir kompetenciją turintys TVG produktų ir licencijavimo specialistai, nuolat tobulinantys savo profesinius įgūdžius bei žinias, konsultuoja partnerius programinės įrangos licencijavimo klausimais bei pataria, kokiais būdais geriausia ir efektyviausia įsigyti ar išsinuomoti legalią programinę įrangą.

TVG specialistai taip pat rengia naujų produktų pristatymus bei techninius mokymus.

Save This Event

Event Saved