Skip Main Navigation
Page Content

LG G7 Bir Bodily Google Asistan Düğmesine Sahip Olmak

LG G7 Gövde Google Asistan Düğmesine Sahip Olma </ h1>

Yapay Zeka, bir çok kişi tarafından zikredildiği gibi, akıllı telefonların ve dünyanın ortak geleceğidir. Kısa bir süre önce azgelişmiş bir AI uygulamasının, fark edilmesi gerçekten zor olan sahte bir video oluşturarak neler yapabileceğini gördük. Akıllı telefonlarda AI da yetişiyor. Google, Google Pixel iki cihazının harika kamera performansı ile makine öğreniminin neler yapabileceğini gösterdi. Şimdi, LG yaklaşan LG G7 ThinQ için AI benimseme bir sonraki adımı atmış görünüyor. Mayıs muhtemelen 2 lansmanı için planlanan LG G7 ThinQ, Google Asistan'ı tetiklemek için fiziksel bir düğmeye sahip olacak. Google'ın akıllı asistanı Android 6 Marshmallow ve daha yeni sürümlerini kullanan Android akıllı telefonlarda kolayca kullanılabilir. LG, yalnızca Google Asistan'a fiziksel bir düğme tahsis ederek entegrasyonu yeni bir seviyeye taşımayı arzu ediyor. Bu, Google Asistan'a böyle bir önceliğin verildiği ilk sefer olmayacaktır. LG G7 “ThinQ”, şu an bile olsa, sızıntı ve söylentilerle doluyor. Açıklanmadan hemen önce bildiğimiz bu cihazlardan sadece bir tanesi. En güncel söylenti, cihazın Google Asistan için ayrılan bir fiziksel düğmeye sahip olmasını tavsiye etti. Sık sık görülen bir sızıntı konusu olan özelliklerden biri de ekran çentiğiydi. Bununla birlikte, resmi olarak onaylanmamış olsa da, yeni bir şey ortaya çıkarır ancak bu işlevi onaylar. Yukarıdaki görüntü Evan Blass @evleaks'ten geliyor. LG G7 ThinQ'yu (evet resmi marka bilinci) her yönden ve açıda görebiliyoruz. Cihaz, LG G6 ve LG V30 modellerinde çaprazlama gibi görünüyor, bu istenmeyen bir nokta değil. En üstteki ve kenarlardaki çerçeveler oldukça kompakttır, ancak yine de iyi bir çene vardır. Tabii ki ekran çentiği, ön taraftaki ana cazibe. Bazı erkekler ve kadınlar bundan nefret ederler, ama o kadar da kötü görünmez. Önceki kaçaklar gibi, G7 de yanlarda dört adet fiziksel butona sahiptir. Muhtemelen, bunlar hacim, enerji ve daha önce bahsedilen Google Asistanı içindir. Asistan düğmesi ilginç ancak güç düğmesi de yeni. Önceki LG telefonları, parmak izi tarayıcısını güç düğmesi olarak kullandı. Çift kamera kurulumu şimdi dikey yönde ve kulaklık girişi altta. LG, daha önce Mayıs ayı için bir lansman etkinliği olduğunu açıkladı ve şimdi de davet gönderiyorlar. Davet, temel olarak LG G7 ThinQ ve May well 2nd olay tarihini listeler. Etkinlik, Güney Kore'de eş zamanlı bir etkinlikle New York'ta yapılacak. Umarım, cihaz daha sonra Might'ta piyasaya sürülecek ve LG V30 gibi uzun bir gecikme olmayacaktır. LG G7 ile ilgileniyor musunuz? Yoksa bu telefon cihazların karışıklığında kaybolacak mı?

Yapay zeka, otomobilden konuşmacılara kadar her şeyi süsleyen yılın vızıltı ifadesi olmaya devam ediyor. Bu hafta LG, yeni akıllı telefon olan LG G7 ThinQ'yu kişisel AI kullanımı için cazip hale getirdi - zaten yeterince akıllı değilmiş gibi. Duyduğun çoğu AI gibi, belirli işlevleri otomatikleştirmek için bir makine öğrenmesi dokunuşuyla geliştirilmiş bir dizi algoritma olduğu için bu çok yapay yapay zeka değildir. Bu durumda LG, otomatik kamera ayarlarını geliştiren (manzaraya karşı bir yüzü tanıma ve buna göre ayarlamalar yapma gibi) yardımcı olmak için yapay zekayı AI'ya dahil ediyor. Örneğin, şu anda 18 otomatik kamera tanıma sahnesi var. LG G7 ThinQ, görünmek ve hissetmek açısından, Apple'ın iPhone X'ine, düz ve ipek bir yapıya ve sağlam bir yapıya sahip olarak etkili bir şekilde karşılaştırıyor. Ancak ekrana geldiğinde asıl soru çentik mi çentilemek değil mi? Apple'ın iPhone X'i, ön yüzdeki kameranın etrafında siyah bir yumru bırakarak, ekranı önde gelen bir çentikle birleştirerek bir tasarım sahte oluşturdu. Düşünce, ekranın her bir santimetrekaresinden faydalanmaktı, fakat telefona asimetrik bir görünüm kazandırdı.

Yakaladığımız birkaç yemek çekimi ile, kamera kontrastı uyandırmakla biraz fazla bitkin görünüyordu ve en yüksek puandan daha yüksek bir filtre uygulamamız gerektiğinde ısrar ediyordu. Umarım, bu son yazılımda tonda olacak. LG G7 ThinQ vs LG V30 tasarım ve stil - Hangi özellik daha iyi görünüyor? El cihazları oldukça farklı görünüyor, ancak LG G7 ve LG V30 gerçekten elinde gerçekten karşılaştırılabilir hissediyorum. Her biri, bir cam ve metal karışımı kullanarak inşa edilir ve sonuç olarak olağanüstü ışık hissi verir. G7, V30'dan daha dar ve daha uzundur, her ikisi de el altındadır ve bir cebin içine hızla girer. İnce bir çerçeve ekranı her iki el cihazında da çevreler ve ergonomiyi geliştirmek için hafif kavisli arka spor yaparlar. Tabii ki, G7'deki çentikle, bunun bir durum olup olmadığına veya durumun özel tercihinize bağlı olup olmayacağını düşünmek zorundasınız. LG'nin, Şubat 2018'de düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde (G7) gelecek olan amiral gemisi G7'yi piyasaya sürmesi bekleniyordu. Firma, MWC'yi atlamayı seçti. Ardından, LG'nin MWC kabininde G7 (Neo) adlı bir cihazın sızdırılmış parçaları ortaya çıktı ve daha sonra hurdaya çıkarıldı. Bununla birlikte, LG'nin G7'yi çevreleyen haberler ölmeyi reddediyor. lg g7 kılıf , popüler sızıntı @OnLeaks, aksesuar üreticileri tarafından @OnLeaks'e sızan stiller ve özellikler temel alınarak @TheMrPhone ile işbirliği içinde yeni LG amiral gemisinin 3D videosunu üretmiştir. Yine de, LG G7 henüz resmi bir onay almak için. Aşağıdaki video cihazı tüm ulaşılabilir açılardan göstermektedir. 360 derece videodan görebileceğiniz gibi LG G7, LG G6 modeline eşdeğer bir tasarım ve stil sunuyor ve metal ve cam tasarımı ve stili ile uçtan uca bir şov içerecek. Öte yandan yaklaşan amiral gemisi G7, ön kamera, ışık sensörü ve hoparlörü öne çıkarmak için ekranda bir çentikten oluşacaktır.

LG'nin akıllı telefonlarında rakipsiz bir ses deneyimi sunma konusundaki kararlılığını sürdüren LG G7 ThinQ, sektörde benzersiz bir performans sergileyen birinci sınıf ses yenilikleri sunuyor. LG G7 ThinQ'da ilk kez erişilebilen Boombox Hoparlör, LG G7 ThinQ cihazının iç alanını derin basları sağlamak için bir rezonans odası olarak kullanır. Katı bir yüzeye yerleştirildiğinde akıllı telefon, bas etkisini daha da artırmak için rezonans odasını bir woofer olarak kullanır. LG G7 ThinQ ayrıca DTS: X'in tüm içerikler için sanal 3D sesi, kulaklığa kadar 7.1 kanal ses çıkışı sağlayan ilk akıllı telefonu. LG'nin mükemmel akıllı telefon sesine olan yoğunluğunu taşıyan LG G7 ThinQ, özellikle yüksek empedanslı kulaklıklarla eşleştirildiğinde son derece zengin bir ses için bir Hi-Fi Quad DAC ile donatılmıştır. LG Electronics Mobile Communications Company başkanı Hwang Jeong-hwan. LG G7 ThinQ, önümüzdeki günlerde Güney Kore'de, ardından Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Asya'da büyük pazarlar olacak. Fiyat ve satın alma bilgileri, mevcudiyetine yerel olarak daha yakın bir zamanda duyurulacaktır. LG Electronics Mobile Communications Company, çığır açan teknolojiler ve devrim yaratan stilleri ile mobil ve giyilebilir pazarda uluslararası lider ve trend belirleyicidir. Gösteri bölgelerinde, kamera optiklerinde, ses ve bataryalarda sürekli olarak rekabet gücü yüksek teknolojiler geliştirerek. LG, çok çeşitli alışveriş yapanların yaşam tarzlarına uygun gezegenlerden daha çok el aygıtları ve giyilebilir cihazlar yaratıyor. LG, düzenli akıllı telefonların kapsamının ötesine geçen bir mobil karşılaşma sağlamak için arayış içinde. Gerçek görüntülenebilir bölge yuvarlatılmış köşeler ve çentik nedeniyle daha azdır. IP68 sınıfı ile kontrollü laboratuvar koşullarının altında test edilmiştir. 30 dakikaya kadar 1,5 metreye kadar su geçirmez. Çalışmadan önce kurulayın. Islak olsa bile şarj etmeyin. ABD ABD askeri standartlarında bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilen dayanıklılık için 14 farklı MIL-STD 810G Testini geçti. Cihaz, her durumda test edildiği gibi performans göstermeyebilir. Kontrol kontrollü ortamda gerçekleştirildi.

Sorry, there are no upcoming events
Sorry, there are no past events

Save This Event

Event Saved