Skip Main Navigation
Page Content

Krepelka.coach - Gazelles International Coach

Pomáhám odstraňovat nevyhnutelné, ale předvídatelné bariéry v růstu. 

Jsem koučem, mentorem a také partnerem výkonných manažerů středně velkých společností v rámci České a Slovenské republiky. Mým posláním je rozvíjet potenciál a kultivovat podnikatelské prostředí v Čechách a na Slovensku.  Do současnosti mám odkoučováno/mentorováno více jak 1400 hodin s klienty, procházím pravidelnými supervizemi v systemickém koučování a investuji bezmála 100 hodin ročně do dalšího vzdělávání. 

S klienty pracujeme na tom, aby ve své firmě vytvářeli firemní kulturu zodpovědnosti a angažovanosti, rozvíjeli týmy, kde každý zná plán a ví jaká je jeho role v tomto plánu a přebírá plnou zodpovědnost za růst společnosti i své osoby. Mé hlavní zaměření je však na samotné lídry firmy. Díky Gazelles know-how přináším jednoduché nástroje a metody, jak zvládnout podnikání jednodušeji a úspěšněji, jak zjednodušovat komplexitu a v problémech nacházet příležitosti pro změnu. Díky svému systemickému výcviku pak lídrům a manažerům firem pomáhám pracovat na vlastní změně paradigmatů a myšlení, které je nezbytné pro posun do dalšího levelu podnikání. 

 V rámci svých neziskových aktivit se věnuji terapii smíchem cvičením Jógy Smíchu a spolu se svojí rodinou přípravě asistenčních psů pro další výcvik. 

Save This Event

Event Saved