Skip Main Navigation
Page Content

Konica Minolta IT Solutions Czech a.s.

IT, byznys a lidé kolem něj tvoří náš svět, v němž se s vámi rádi potkáme.

Specializujeme se na komplexní řešení informačních systémů a technologií pro úspěšný růst a rozvoj podniků. Jsou to zejména produkty a služby týkající se Microsoft Dynamics 365 (moderní nástupci dřívějších AX, NAV a CRM). Vyvíjíme také vlastní řešení a software na míru, včetně rozšíření stávajících systémů s využitím technologií Microsoft Power Platform, kterými jsou #PowerBi, #Flow a #PowerApps.

Díky členství ve skupině Konica Minolta máme přístup k nejmodernějším technologiím, vývojářským nástrojům a metodám implementace softwarových produktů, primárně v modelu Pay-as-You-Go formou #SaaS (poskytování software formou služby, kdy klient platí průběžně jen produkty, licence a služby, které zrovna využívá).

Konica Minolta IT Solutions Czech a.s. je přímým partnerem programu společnosti Microsoft - CSP (Cloud Solution Provider). Může tak variabilně poskytovat svým klientům optimální kombinaci služeb Microsoft i vlastních na míru jejich potřebám a požadavkům -  v rámci SPLA, outsourcingu, školení, konzultací, zabezpečení a ochrany, včetně servisní podpory a konzultací.

Původně WEBCOM, nyní Konica Minolta IT Solutions Czech

Nadšený tým původně malé české firmy již před dvaceti lety zaměřil svou pozornost na to, co uměl nejlépe, podnikové informační systémy. V roce 2015 firma prošla velkými změnami vlivem akvizice do skupiny Konica Minolta. Nyní je akviziční proces dokončen a její dřívější název WEBCOM a.s. byl změněn k datu 1. 1. 2019 na Konica Minolta IT Solutions Czech a.s.

Vizionářská společnost za dobu svého působení v IT řadu úspěšných projektů a přes 280 spokojených zákazníků s produktovým řešením Microsoft Dynamics. Lidé, kteří stáli u těch prvních, u své práce nadále zůstávají. A společně s mnoha dalšími kolegy stále pomáhají i těm největším firmám v rozvoji s využitím moderních technologií. S více než stovkou konzultantů a vývojářů představuje Konica Minolta ITS největší implementační skupinu na území České i Slovenské republiky.

Save This Event

Event Saved