Skip Main Navigation
Page Content

Kigeder & Kigef

Kişisel Gelişim Derneği eğitim organizasyon kalitesiyle ve alanlarında uzman psikolog, koç ve eğitimcileriyle Kişisel Gelişim ve İnsan Kaynakları eğitimlerinin Türkiye'de doğru etik ve kaliteli bir şekilde yaygınlaştırılmasında önemli bir misyona sahiptir. Kısa sürede önemli projelere imza atmış olan Kigeder, bu eğitimleri tüm Türkiye'de yaymak amacıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir. Bunun yanında Kigeder çeşitli il ve ilçelerde şubeler,temsilcilikler ve çözüm ortağı eğitmen ve kurumlar vasıtasıyla bu eğitimlerin tüm Türkiye’de etik ve doğru bir şekilde yaygınlaştırılması amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kigef Profesyonel Eğitim Girişimcilik Akademisi | Online Eğitim ve Danışmanlık kullanıcıların CV'sini güçlendirmek amacıyla yayına hazırlanan bir eğitim girişimciliği projesidir. Günümüzün en gözde mesleklerinden Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri alanında uluslararası geçerlikte profesyonel eğitimler organize eden Kigef, bu alanda önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Alınan profesyonel eğitim modüllerinin sertifikasyonu kısa adı Kigeder olan Kişisel Gelişim Derneği, Hacettepe Üniversitesi ve IPDACT (İnternational Personal Development Association Coahes and Traines) onaylı olarak akredite edilmektedir.

Kigef, Profesyonel Eğitim Girişimciliği projesi ile sertifikalı profesyonel eğitimlerin tüm ülkede kendini geliştirmeye adamış eğitimsiz hiçbir birey kalmayıncaya kadar yayılmasını, bununla birlikte alanında yetkin ve kendini sürekli gelişmeye ve geliştirmeye adamış profesyonel koç ve eğitmenler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

www.kigef.com

Save This Event

Event Saved