Skip Main Navigation
Page Content

İstasyon360

Başka bir hayat, Başka bir okul…
“başka” haller arayışımızda bizim istasyonumuz : eğitim ve danışmanlık. Yaklaşık 3 yıldır İstasyon Eğitim ve Danışmanlık olarak hem bireysel hem de kurumsal eğitimlerimizde , başka bir dille ve başka bir yaklaşım üzerine hareket etmeye çalışıyoruz. Kendimize seçtiğimiz ismin “istasyon” oluşundan tutun , ekibimizde yer alacak kişilerle bir aradalık hallerimizi belirlemeye , etkinliklerimizin içeriğinden tutun , parayla kurduğumuz ilişkiye kadar işimizin her alanına ve aşamasına bu başkalığı katmaya çalışıyoruz. Peki bir yandan kurumsal hayat içinde profesyonel işler yaparken , “Başka bir danışmanlık” diyerek ne mi kast ediyoruz ? 

Örneğin: Öğretmiyoruz ; Paylaşıyoruz. Eğitmiyoruz ; bir süre için Şeflik yapıyoruz. İşe almıyoruz ; işbirliği yapıyoruz. Beraber yol alıyoruz , kendimizle ve başkalarıyla bağlantı kuruyoruz ,keşfediyoruz. Liderlik etmiyoruz, kendi liderliklerimizi elimize almayı öğreniyoruz. Yaşamın her alanında kendimizi ifade etmenin daha açık , net ve ihtiyaç temelli yollarını araştırıyoruz. Çalışma hayatımızda duygulara ve duyguların işaret ettiklerine alan açıyoruz. Böylece her bir çalışma anını bir kutlama olarak deneyimliyoruz. 

Başka bir danışmanlık mümkün diyerek yola çıkarken niyetimiz ve dileğimiz , bu halleri başka kişi ve kurumlarla da paylaşmak , ve hayal kumbaralarımıza kattıklarımızı hep beraber çoğaltmak. 

Başka türlü tanışmalar , İstasyon Sohbetleri, İstasyon Öğrenmeleri ve daha fazlası için sizi İstasyon Beylerbeyi’ne davet ediyoruz. 

Save This Event

Event Saved