Skip Main Navigation
Page Content

IDP Education Turkey

IDP IELTS Avustralya

IELTS, eğitim ve dil uzmanlarının küresel ortaklığında başlatılmıştır. 

IDP Education, IELTS’in 3 ortağından biridir ve aynı zamanda  IELTS sınavını Türkiye’de ve dünyada yapma hakkını elinde bulunduran 2 kurumdan birisidir.

IDP IELTS  dünya çapında 1100'den fazla IELTS lokasyonunu yönetir ve doğru kişilerin seçilmesi için IELTS sınav sonuçlarını kıstas olarak kullanan üniversiteler, meslek kuruluşları, işverenler ve hükümetler dâhil olmak üzere binlerce kuruluşa destek verir.

Bir diğer alanda da, IDP Education uluslararası öğrenci yerleştirme alanında dünya lideridir. Dünya çapında faaliyet gösteren 30 farklı ülkede 90’dan fazla ofisimiz, Avustralya, Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda’da eğitim görmek isteyen öğrencilere hizmet vermektedir.

38 Avustralya Üniversitesi’nin sahibi olduğu IDP Education, Avustralya’nın ve dünyanın önde gelen bir öğrenci yerleştirme şirketidir. IDP Education 45 yıldan uzun bir süredir uluslararası eğitim alanında çok önemli bir paya sahiptir. IDP bu süre zarfında Avustralya, Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda’daki prestijli okullara 400,000’den fazla öğrenci yerleştirmiştir.  

Save This Event

Event Saved