Skip Main Navigation
Page Content

Huawei P20 Pro Eleştirisi Üç

Huawei P20 Pro smartphone, Mart 2018'de piyasaya sürüldü. Artık küçük boyutlu amiral gemisi telefonlardan biri olarak şu an doğru bir şekilde edinebileceğiniz gibi, Huawei P20'yi yönetmek için uluslararası bir kalecinin ellerini asla istemiyorsunuz. Bu cep telefonu kılıfı, cüzdanınızı değiştirmek ve Huawei P20'niz için günlük aşınma ve yıpranmaya karşı tam koruma sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.
Diğer yerlerde, spec sayfaları küçük bir sapma yapar: P20 Pro'da (6GB, 4GB'dan başlayan), IP67 su geçirmezliği ve daha büyük bir batarya kadar güzel bir çift GG elde edersiniz. huawei p20 kılıf için P20 Pro, Huawei mengganjarnya mahar 899 euro adanmış Rp 15 juta, altı Nisan mendatang menjadi ile tanggal dilepasnya ponsel ini ke pasaran.
P20 ile Huawei akıllı telefonların sıkıcı olduğu iddiasına meydan okuyor. Karşılaştırma için P20 Pro, bir 6.1 inç FullView OLED ekrana sahiptir. HUAWEI P20 Serisi, Kirin 970'i zahmetsiz fotoğraf çekimi sağlayan özverili bir sinir işleme ünitesi ile birlikte kullanıyor.
Bu, P20 Pro'nun fotoğraf makinesini, perakende uygulama ile kendimiz için test edene kadar kağıt üzerindeki en büyük kameralı telefonu verimli bir şekilde üretme eğilimindedir. P20 Pro Huawei ile nihayetinde rakipler üzerinde maliyete bakılmaksızın teklif edeceğim bir şey geliştirdim.
Büyük dört, 000mAh batarya ile, hareket halindeyken hızlı bir şekilde yakalanmayacaksınız, Huawei'nin hızlı şarj teknolojileri ise tüm günün zirveye çıkmasını beklemeyeceğiniz anlamına geliyor. Gizliliğinize yardımcı olmak için cihazın ön tarafında bir parmak izi sensörü var ve bir yağmur duşuna yakalanırsanız, bu telefonun su geçirmez olduğu için bir IP67 derecesiyle endişelenmenize gerek yok - bu da hızlı bir düşüşe neden olabilir suda ve hayatta kalmak, ama lütfen onunla yüzmeye gitmeyin.
Sorry, there are no upcoming events
Sorry, there are no past events

Save This Event

Event Saved