Skip Main Navigation
Page Content

Eren Diril

2007 yılından beri reklam ve pazarlama üzerine çalışan Eren Diril, 2011 yılında danışmanlık vermeye başladı. Aynı yıl kendi reklam ajansını kurdu. 2013 yılında Internet Lead Generation üzerine bir proje ortaklığı, 2014 yılında Akıllı Ev sektöründe iş birlikteliği yaptı. 2015 yılında Remax ve ODTÜ Teknokent gibi ortamlarda girişimcilere eğitim vermeye başladı. Mart 2016'dan beri kişisel gelişim, pazarlama ve girişimcilik üzerine yazılarını yayınladığı blogunda geçirilen ortalama süre, Türkiye'de ortalama dizilerin izlenme süresinin iki katına yakındır.

Bugüne kadar daha çok girişimcilerle çalışma fırsatı bulan Eren, hizmet verdiği bir firmanın gelirlerini kampanya dönemlerinde %540 arttırmıştır. Bitcoin tabanlı bir başka girişime önce iş fikri danışmanlığı vermiş ve süreçte fikri bazda destek olarak kuruldukları ilk 8 ayda 200.000 TL ciro yapmalarına katkıda bulunmuştur.

Bugün erendiril.com'da ücretsiz ve reklamsız olarak bilgilerini paylaşan Eren, önümüzdeki dönemlerde yurt dışındaki izleyici kitlesine hizmet verecek bir proje üzerinede çalışmaktadır.

Save This Event

Event Saved