Skip Main Navigation
Page Content

Edirne TİM TEB Girişim Evi

TİM-TEB Girişim Evleri’nin amacı, il genelinde yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeli de olan girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirmek, güçlendirmektir. Bu amaçla bugüne kadar uyguladığımız programlar girişimcilere ve Teknokent’te yerleşik teknolojik şirketlere yönelik olarak gerçekleştirilmiştir.

TİM-TEB Girişim Evleri bugün ülkemizde, katılımcılarının gücü ve deneyimi, uyguladığı iş modelinin etkinliği ile öncü konumdadır. Bugün bir girişimci finansman, kamu desteklerine ulaşma, ihracatı başlatma ve geliştirme, inovatif ürünlerini yurt içi ve yurt dışı platformlara sunma, teknolojik firmasını daha ileri seviyelere büyütme gibi konularda aradığı desteklere TİM-TEB Girişim Evleri aracılığıyla etkili bir biçimde ulaşabilmektedir.

Oluşturduğu iş modeli ve güçlü iş ortakları göz önüne alındığında TİM-TEB Girişim Evlerinin açıldıkları illerde girişimcilik potansiyelini geliştirmeye yönelik faaliyetlerin merkezi olması gerektiği görülmektedir. Bu nedenle TİM-TEB Girişim Evleri’nde sürekli ve etkili faaliyetler yapabilmek için faaliyet çeşitliliğini bu amaca uygun bir şekilde artırmak, dönemsel ihtiyaçlara yönelik farklı uygulamaları daha geniş hedef gruplara ulaştırmak hedeflenmektedir.

Save This Event

Event Saved