Skip Main Navigation
Page Content

CRIF Academy (CRIF - Czech Credit Bureau, a.s.)

CRIF Academy je komplexní vzdělávací program určený pro uživatele Bankovního a Nebankovního registru klientských informací, registru poradců Elixír a obchodní partnery společnosti CRIF – Czech Credit Bureau a.s.

Obsah je zaměřen problematiku řízení rizika, prevence podvodů, využívání externích informačních zdrojů včetně úvěrových registrů, vymáhání pohledávek a insolvenční řízení, právní předpisy vztahující se k dané problematice.

Jednotlivá školení se dají využívat samostatně nebo spojením do logických celků, čímž si lze zajistit komplexnější vzdělávání v oblasti řízení rizika, prevence podvodů a úvěrových registrů.

Základní řada je určena pro pracovníky risk managementu (Underwritery), verifikačních oddělení, pracovníky operačních rizik, fraud managementu, compliance, útvarů vymáhání, back office apod.

Vybírat lze ze standardní nabídky školení, vytvářet lze i speciální semináře na objednávku klientů, a to jak pro jednotlivé firmy, tak skupinu firem či pracovníků požadujících seminář na stejné téma.

Našim cílem je poskytovat kvalitní vzdělávání za rozumnou cenu. Jako školitelé zde budou působit především odborníci z praxe, uznávaní ve svém oboru a to jak z řad manažerů či specialistů finančních institucí, tak z oblasti práva.

Věříme, že naše akademie přispěje ke zvýšení odbornosti Vás či Vašich kolegů, a stane se tak standardní součástí vzdělávání manažerů i zaměstnanců.

Save This Event

Event Saved