Zostrelí nás AI?

Actions Panel

Zostrelí nás AI?

Čo je to umelá inteligencia a ako sa odlišuje od automatizácie. Čo dokáže a čím nás prekvapí v budúcnosti?

By Fitcubator

When and where

Date and time

Thursday, July 23, 2020 · 4:30 - 6:30pm CEST

Location

(f)ITcubator Nám. Sv. Egídia 44 05801 Poprad Slovakia

About this event

Pokračujeme v sérií prednášok na tému AI - Umelá inteligencia. Ide o Buzzword, ktoré dnes letí alebo realita všedných dní? Čo je to umelá inteligencia a ako sa odlišuje od automatizácie. Čo dokáže a čím nás prekvapí v budúcnosti? Kde sa s ňou môžme stretnúť a ako sa tvorí? Máme sa jej báť, alebo sa na ňu tešiť? Na tieto aj mnohé iné otázky o umelej inteligencii, automatizácii a RPA-čkach nám prídu porozprávať:

Libor Bešényi: Co-CEO/CTO Xolution s.r.o

Libor bol vždy schopný klásť správne otázky a je považovaný za skúseného odborníka, ktorý prichádza so správnymi riešeniami.

Systémy a IT ho fascinujú už od ôsmich rokov. Ľudia sú však zvyčajne prekvapení tým, koľko toho vie o rôznych oblastiach, ako sú história, filozofia, ekonómia a astronómia, a často sa čudujú, čo sakra robí v IT!

Jeho doterajšie skúsenosti s vývojom IT a systémov spojené s jeho funkciou technického riaditeľa tu v spoločnosti Xolution umožnili Liborovi spojiť to najlepšie z oboch svetov s cieľom vyriešiť zložité problémy a pripraviť účinné stratégie.

Milan Oselsky- Head of Operation, IPsoft Slovakia s.r.o

Nezastaviteľný podnikateľ kombinujúci nekombinovateľné veci. Je zodpovedný za Slovenskú pobočku IPsoftu - lídra v oblasti výskumu a vývoja AI a zároveň blázon pre výskumné a vzdelávacie podujatia v oblasti herpetológie.

About the organizer

Sales Ended