Žaidimų kūryba Lietuvoje | Tauragė

Actions Panel

Žaidimų kūryba Lietuvoje | Tauragė

Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija ir Inovacijų Agentūra kviečia į renginį, skirtą plačiau susipažinti su žaidimų kūryba Lietuvoje!

When and where

Date and time

Location

Tauragės bendradarbystės centras "Spiečius" Dariaus ir Girėno g. 22 72255 Tauragė Lithuania

Map and directions

How to get there

About this event

Ar žinojai, kad lietuviški žaidimai kuriami jau daugiau nei 20 metų? Kad mūsų sukurtus žaidimus žaidžia šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje? Kad žaidimų kūryba apima daugybę veiklos sričių, tad prie jų gali prisidėti įvairių įgūdžių turintys ar norintys jų įgyti kūrėjai?

Ričardas Jaščemskas ir Nora Navardauskaitė iš Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos pasidalins naujausia informacija apie tai, kas vyksta Lietuvos žaidimų kūrėjų padangėje, kas ir kokius žaidimus kuria, kokie renginiai organizuojami ir kur galima pasimokyti įvairių GameDev disciplinų. Gediminas Tarasevičius, žaidimų kūrimo studijos No Brakes Games (garsiojo žaidimo Human Fall Flat kūrėjai) vadovas Vilniuje, papasakos apie studijos veiklą, kūrybinius procesus ir kasdienius darbus.

Susitikime spalio 26 dieną Tauragės bendradarbystės centre "Spiečius" (Dariaus ir Girėno g. 22, II a.)!

Renginį organizuoja Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija, renginio partneris - Inovacijų Agentūra, veiklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.