Free

Yeni Girişimciler İçin Etkili Sunuma Giriş - TÜBİTAK BİGG

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Özyeğin Üniversitesi Altunizade Binası

Altunizade Mah. Kısıklı Caddesi Sarkuysan-Ak İş Merkezi No:4 1. Blok İç Kapı no:2 Üsküdar İstanbul-34662

Turkey

View Map

Event description

Description

Girişimci olarak potansiyel müşterilerinizi ve yatırımcılarınızı ikna etmek için etkili kullanmanız gereken sunum becerilerinizi geliştirme yolunda ilk adımı atın.

Bugüne kadar yüzlerce girişim, girişimci ve kurum ile çalışmış, 2012-2015 yılları arasında Girişim Fabrikası Kurucu Program Yöneticisi olarak görev yapmış ve Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı’nda da eğitmen ve mentor olarak destek veren Murat Tortopoğlu’ndan nokta atışı tavsiyelerle etkili sunumlar hazırlamaya başlayın.

Yenilikçi teknoloji tabanlı çözümleriyle bir girişim kurmayı ve destek tutarı 200.000 TL'ye yükseltilen TÜBİTAK BİGG Programına başvurmayı hedefleyen tüm proje sahipleri ve girişimciler programa katılabilir.

Etkinlik Özyeğin Üniversitesi’nin Altunizade binasında* 19:00 – 20:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

2018 Yılı 1. Çağrı dönemi kapsamında Türkiye ortalamasının üstünde %75 oranında başarı gösteren Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı'na 2018 Yılı 2. Çağrı dönemi kapsamında başvurmak için: http://girisimfabrikasi.com/bigg/

* Sarkusyan Ak İş Merkezi'de bulunan Denizbank şubesinin sağından aşağı inildiğinde etkinlik alanına görevliler tarafından yönlendirme yapılacaktır.

Özyeğin Üniversitesi ile ilişkili kişisel verileriniz (“KV”) 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ na uygun şekilde işlenir. Bknz: Özyeğin Üniversitesi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni

Share with friends

Date and Time

Location

Özyeğin Üniversitesi Altunizade Binası

Altunizade Mah. Kısıklı Caddesi Sarkuysan-Ak İş Merkezi No:4 1. Blok İç Kapı no:2 Üsküdar İstanbul-34662

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved