Yeni Çağda Marka Olmak

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

İstanbul Aydın Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, Beşiktaş Yerleşkesi

Barbaros Bulvarı No: 15 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Beşiktaş

Istanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik Konusu

Yeni Çağda Marka Olmak

Konu Hakkında

Dünya olarak yeni bir çağa giriş kapısındayız. Tüm Marka ve şirketlerin yeni çağ kurallarına göre yeniden yapılandırılması gerekiyor! Bu yüzden Dünya da ekonomik sarsıntılar yaşanıyor! Bildiğimizi sandığımız tüm kuralların, inançların iş yaşamımızda eksik ve yarım olduğunu fark ederek kenara bırakmalıyız! İşimizdeki sıkışıklık, sarsıntı ve sıkıntıları çözüme ulaştırmak için yeni çağın ne olduğunu idrak etmeliyiz! Çünkü geçmiş çağda işimizdeki tüm kazançlar, kazanımlar yerini bambaşka kurallara bırakıyor! Yeni çağda MARKA olmak isteyen, şirketinde maddi ve manevi kazançına ulaşmak isteyen herkes Evrenin Sisteminin nasıl çalıştığını bilmeli!

Konuşmacı

ÖZDEN YILMAZ | Marka Tasarımcı, Yazar, Marka Danışmanı, Bilinç Eğitmeni

Konuşmacı Hakkında

Özden Yılmaz, 21 Şubat 1983'te Ankara'da TN Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü'nden mezun oldu. Üçüncü sınıfta okurken aldığı iş teklifiyle tasarımcı olarak profesyonel kariyerine başladı. Ankara'da çeşitli reklam ve tasarım ajanslarında çalışarak hizmet verdi. 2009'da kendi marka ve tasarım ajansını kurdu; iç mimari eğitimi ile grafik tasarımı birleştirerek onlarca markaya tasarım ve marka danışmanlığı yaptı. Marka tasarımlarını ve danışmanlığını yaptığı bir gastronomi şirketine 2012 yılında ortak oldu. 2016'da iç sesine kulak vererek marka ve tasarım şirketi ile İstanbul'a taşındı. Çocukluğunda beri sorguladığı “Evrenin işleyişi” ile ilgili özündeki tüm bilgileri toparlayarak kitap yazdı. Kitap 2017 yılında “Doğan Yayıncılık” yönetim kurulu tarafından basımı uygun görülerek sözleşme imzalandı. 2018 yılında ise “UYAN” / Yeni Çağın Bilincine Hazırlık Kitabı” olarak yayınlandı. “Yeni bilinç” inancıyla marka olmak isteyen kişi ve şirketlere danışmanlık vermeye devam ediyor. Yazdığı ikinci kitabının bilgilerini “eğitim ve seminelerinde” paylaşmaktadır.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarılarını, zorluklarını, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere aktarır. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır. Etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı etkinlik sırasında sorma, danışma ve değerlendirme imkanı bulursunuz.


Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://bit.ly/gainglobal adresinden kaydınızı oluşturmayı unutmayınız.


Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 25 Eylül 2019 Çarşamba, 19:00-21:30

Organizatör: Gain Global Beşiktaş

Mekan: İstanbul Aydın Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, Beşiktaş Yerleşkesi

Adres: İAÜ Sürekli Eğitim Merkezi, Barbaros Bulvarı No: 15 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Program Akışımız

19:00-19:30 Kayıt ve Networking

19:30-19:45 Çalışmalarımız Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Date and Time

Location

İstanbul Aydın Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, Beşiktaş Yerleşkesi

Barbaros Bulvarı No: 15 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Beşiktaş

Istanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved