Free

Yatırım Süreçleri ve Değerleme

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

İTÜ Çekirdek Konferans Salonu

ARI3 Teknokent Binası

İTÜ Maslak Kampüsü

İstanbul

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Girişimcilik serüveninde yatırım alma süreci, sunumları, ikna yöntemleri, ikna şekilleri girişimcinin kafasını karıştıran konulardır. Ürüne dönüşen fikrinin ticarileşme sürecine geçmesi için maddi ihtiyaçların karşılanması zorunludur ve bunun için de yatırımcı bulmak girişimcinin aklına gelen ilk konudur.

Siz de bu konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, 8 Aralık Perşembe günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde 212 Kurucu Ortak Ali Karabey’in “Yatırım Süreçleri ve Değerleme” konusundaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

Konuşmacı:

Ali H. Karabey – 212 / Kurucu Ortak

Ali H. Karabey teknoloji alanında erken aşama girişim sermayesi yatırımları yapan 212’de Yöneticilik görevini yürütüyor.

University of Michigan, Ann Arbor, işletme bölümünden mezun olduktan sonra, kariyerine Arthur Andersen’ın New York ofisinde, teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörleri kurumsal finansman departmanında başladı.

2002 yılında Kuzey Amerika ve daha sonra Avrupa finansal operasyon ekiplerini yönetmek için Morgan Stanley Capital International’a katıldı, değerlendirme, due diligence ve alım sonrası entegrasyon projelerinde rol aldı.

Morgan Stanley’i takiben Deutsche Bank’a geçip, 2008’in sonunda Türkiye’ye döndü.

212’yi 2011 yılında kurmadan önce, Public Private Partnership, Proje Finansmanı ve Private Equity projelerinde devlet ve özel sektör müşterilerine danışmanlık hizmetleri verdi.

Solvoyo, Parcadeposu.com gibi teknoloji şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenen Ali H. Karabey, Endeavor Türkiye’nin Danışma Kurulu üyesidir.

Share with friends

Date and Time

Location

İTÜ Çekirdek Konferans Salonu

ARI3 Teknokent Binası

İTÜ Maslak Kampüsü

İstanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved