Yatırım Sunumu#3 I Geometry Venture Development

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Impact Hub

Impact Hub - İstanbul

Levent Sanayi, Emirşah Sokagi No. 21 4, 34418 Kâğıthane

İstanbul, 34467

Turkey

View Map

Event description
Aylık gerçekleşen Yatırım Sunumu etkinliği ile amaç başlangıç aşamasındaki girişimlere $10K yatırım gerçekleştirmektir.

About this Event

Geometry Venture Development, başlangıç aşamasındaki girişimlere $10K sermaye ile yatırım gerçekleştirerek hisseye dönüştürülebilir sermaye vermeyi hedefleyen ‘Melek Yatırım Ağı’dır.

Geometry Venture Development, başlangıç aşamasındaki işler için fikrin pazardaki karşılığını ölçmek, problem-çözüm uyumunu yakalamak, işin validasyonu sağlamak, kullanıcı ve müşterilerini keşfetmesi için haftalık olarak İş Geliştirme Seminer Serisi ve başlangıç aşamasındaki girişimlerin $10K yatırım alabilecekleri her ay Yatırım Sunumu etkinlikleri gerçekleştirmektedir.

Girişimlere yatırım ile hedef, girişimin geliştirmek için üzerinde çalıştığı ürün ya da hizmetin pazara uygunluğu, ticarileşmesi ve ihracat yapması konusunda katma değer sağlamaktır. Yatırımlar hızlı değerlendirme süreci (3 hafta içerisinde) ve convertible note ile (sermayenin gelecek yatırım turunda hisseye dönüşmesi) ya da mevcut yatırım turuna dahil olunması ile gerçekleşecektir.

Geometry Venture Development nasıl çalışır?

Geometry Venture Development, yatırımcıları ile birlikte yer aldığı ‘Yatırım Sunumu’ etkinliğinde girişimlere $10K yatırım gerçekleştirir. Geometry Venture Development’ta yer alan yatırımcılar gerçekleştireceği yatırım miktarını Geometry Venture Development’a aktardıkları için ‘Yatırım Sunumu’ etkinliğinde sermayenin hangi girişim/girişimlere yönlendireceğine karar verilir. Amaç şeffaf bir yatırım organizasyon yapısı içerisinde başlangıç aşamasındaki girişimlere ‘Güven’e dayalı yatırım sağlamaktır.

Önemli notlar:

‘Yatırım Sunumu’ etkinliği ücretsiz ve katılıma açıktır. Bugün girişimci olmayan ve ilgi duyan herkes katılabilir.

Yatırım arayışında bulunan, yatırım almak isteyen girişimler online formu doldurarak etkinlik günü sunum gerçekleştirebilirler. https://form.jotform.com/90732848862973

Yatırım Sunum etkinliğinde girişimlerin 5 dakika sunum, 5 dakika soru-cevap süresi bulunacaktır.

Yatırım Sunumu etkinliği her ayın son haftasında saat 18:30 – 20:00 arasında gerçekleşecektir.

Program:

18:30 - 18:45 Açılış

18.45 - 20:00 Girişim Sunumları

20:15 - 20.30 Networking

Geometri Melek Yatırımcılık kurucusu Melih Efeoğlu, Geometri Melek Yatırımcılık kurucusu Melih Efeoğlu, başlangıç aşamasındaki teknoloji girişimlerinin ticarileşmesi, iş geliştirmesi ve yatırımı konularında çalışmaktadır. 6 yıldan uzun süredir Türkiye Girişimcilik Ekosistemi'nde yer alan çeşitli kurumlarda çalışmış ve bugüne kadar teknoloji girişimlerine $3M üzerinde sermayenin hibe ya da yatırım olarak ulaşmasında görev almıştır.

Date and Time

Location

Impact Hub

Impact Hub - İstanbul

Levent Sanayi, Emirşah Sokagi No. 21 4, 34418 Kâğıthane

İstanbul, 34467

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved