Sold Out

XI OPEN DAY- "Skazani na szczęście"

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

St Thomas’ Church

London

SW2 4XW

United Kingdom

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

"Skazani na szczęście" Aleksandra Lepak, Marta Starkowska

Ocena samego siebie łączy się nierozerwalnie z postrzeganiem przez nas świata, a tym samym rzutuje na podejmowane działania. Jeżeli to w jaki sposób o sobie myślimy związane jest z krytyką i negatywnymi emocjami, poczucie własnej wartości automatycznie spada. Ważnym jest to, aby wiedzieć jak sukcesywnie je podnosić! Wysokie poczucie własnej wartości jest gwarancją szczęśliwego życia, a także sprzyja odnoszeniu sukcesów. Pozwala nam skutecznie działać w sytuacjach trudnych oraz rozwija twórcze myślenie, tak ważne przy rozwiązywaniu problemów. Ćwiczenia wzmacniające poczucie własnej wartości umożliwiają docenić swoją wyjątkowość i mocne cechy. Na warsztacie „Skazani na szczęście”, którego tematem jest budowanie poczucia własnej wartości dowiesz się jak bezwarunkowo zaakceptować siebie oraz odnaleźć optymizm w codzienności. Sprawdzisz wiedzę o samym sobie oraz dostarczysz refleksji na temat własnej samooceny. Czekamy na Ciebie 24 września!

https://www.youtube.com/watch?v=h7c1DTqbKxM&feature=youtu.be

Marta Starkowska jest studentką psychologii z Łodzi, a obecnie odbywa praktyki w PPA. Jej plany zawodowe są związane z psychologią kliniczną, jednak uwielbia także pracę z dziećmi. Chociaż nadal poszukuje odpowiedniej dla siebie ścieżki kariery, jest pewna, że jej zainteresowania wiążą się przede wszystkim z pracą z ludźmi, poznawaniem nowych osób. Zawsze ciekawi ją co myślą inni. Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, żeglując latem czy jeździć na snowboardzie zimą.

Aleksandra Lepak z wykształcenia pedagog jest praktykantką w PPA. Ola interesuje się streetworkingiem, wiąże się to z jej dotychczasowymi doświadczeniami wolontaryjnymi. Ponad to świetnie czuje się w kontakcie z dziećmi i młodzieżą, co chciałaby wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej. Prywatnie, uwielbia podróże małe i duże oraz dobrą książkę kryminalną.

Share with friends

Date and Time

Location

St Thomas’ Church

London

SW2 4XW

United Kingdom

View Map

Save This Event

Event Saved