Free

Workshop: Přijď se na zkoušku stát expertem v oblasti HR a Procurementu

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Accenture

1617/10 Plynární

170 00 Praha 7

Czechia

View Map

Event description

Description

PŘIJĎ SE NA ZKOUŠKU STÁT EXPERTEM V OBLASTI HR A PROCUREMENTU.

Personalistika (HR) i nákup (Procurement) patří do těch složek firmy, které nejsou na první pohled vidět, nicméně tvoří základní kameny každé společnosti. Zajímá tě, co profíci v těchto odvětvích zvládají, a jakým výzvám čelí každý den?

Tak doraz na náš workshop a objev, jak může být práce v rámci HR a Procurementu rozmanitá a zajímavá!

Na workshopu se potkáš s našimi kolegy a dozvíš se, jak práce v Accenture Operations vypadá. Následně si s ostatními účastníky vyzkoušíš interaktivní hru a zapojíš se do řešení případové studie.

Po workshopu si můžeš prohlédnout prostory firmy, kde naši experti každý den řeší zapeklité úkoly a zeptat se na vše, co tě bude zajímat. Třeba jak se pracuje s více než třetinou kolegů ze zahraničí či jak se poskytují služby ve více než 20 jazycích.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ:

Akce je vhodná pro studenty a absolventy humanitních nebo ekonomických oborů vysokých škol. Přijď nezávazně zjistit, jak vypadá práce v mezinárodním prostředí s využitím cizích jazyků na denní bázi.

Workshop bude probíhat v angličtině a odehraje se v kancelářích společnosti Accenture v pražských Holešovicích 5. června 2019 od 18:30 do 21:30.

Registrace končí 29.5.2019 v 23:59.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1411961435608270/

(Pokud jste současný zaměstnanec/zaměstnankyně Accenture a měl/měla byste zájem se workshopu zúčastnit, tak prosím napište Anně Jakoubkové. Workshop je určen pro externisty, ale v případě volné kapacity je možné se jej zúčastnit.)

Share with friends

Date and Time

Location

Accenture

1617/10 Plynární

170 00 Praha 7

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved