Free

Women Power PL No.3 Discover Yourself

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

New York, New York 10013

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Friends Who Are Going
Event description

Description

Drogie Panie,

Kolejna edycja „Women Power PL” juz 29 sierpnia.

Głównym celem spotkania jest zdobywanie kontaktów biznesowych, nawiązywanie długofalowej współpracy, uzyskiwanie rekomendacji oraz rozwój osobisty, stała motywacja do działania.

Chcemy wspierać kobiety, które są przedsiębiorcami lub chciałyby rozpocząć prowadzenie swojej firmy lub budowac kontakty zawodowe.

Decyzja o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej jest bardzo trudnym wyzwaniem. Nie lada wyzwaniem jest również prowadzenie i rozwijanie swojej działalności w ferworze codziennej rzeczywistości i kultury administracyjnej i to na dodatek w jezyku angielskim ktory dla wiekszosci z nas jest drugim jezykiem. A w tym wszystkim chcemy się czuć spełnionymi kobietami!

Chcemy towarzyszyć Tobie na drodze trudnych ale ciekawych wyzwań - zarówno na starcie, jak również w ramach bieżącego działania i rozwoju Twojej firmy i Kariery.

Na pewno każdej z Was zdarzyło się wżyciu prywatnym skorzystać ze swojej sieci kontaktów, dzięki której załatwienie "rzeczy niemożliwej" okazało się szybkie i proste w realizacji. Czemu nie przenieść mechanizmów sprawdzających się w życiu prywatnym na życie zawodowe?!

I dlatego tutaj jestemy - Women Power PL - Sila jest w Grupie!

Dolaczcie do NAS!!!!

Lokalizajca bedzie ogloszona wkrotce.

Nagroda do wylosowania!

Share with friends

Date and Time

Location

New York, New York 10013

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved