Webinář na téma Business Central Cloud vstupuje na český trh

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Online event

Event description
Připravili jsme webinář, během kterého vám představíme tuto platformu a její výhody pro vaši firmu.

About this event

Srdečně vás zveme na webinář, kde se tentokrát zaměříme na představení řešení Business Central Cloud - nástupce Microsoft Dynamics NAV, ale nyní v cloudu a s novými možnostmi.

Jaké jsou hlavní výhody tohoto ERP systému?

  • využití při správě financí, controllingu a evidenci daňových dokladů
  • propojení ERP s celým ekosystémem Microsoft (Office, Power BI...)
  • management i zaměstnanci mají data pod kontrolou
  • ochrana dat, GDPR
  • rychlá implementace
  • systém roste s vaší firmou

Webinář se uskuteční: 1. července v 10:00

Téma je určeno pro vedoucí pracovníky, obchodní a finanční ředitele, jednatele a majitele menších s středně velkých firem.

Stačí se (zdarma) registrovat a před webinářem vám bude zaslán link, přes který se budete moci připojit.

Těšíme se na vás

Konica Minolta IT Solutions Czech

Registrací na event souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Konica Minolta IT Solutions Czech a.s.

IČO: 25820826

V souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů. Tento Váš souhlas potřebujeme na to, abychom prostřednictvím emailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.
Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826. (https://www.konicaminoltaits.cz/ochrana-osobnich-udaju/)
Ujišťujeme Vás, že tak jako doposud, ani nadále Vás nebudeme zahlcovat množstvím emailů nebo telefonátů.
Softwarová řešení společnosti Microsoft
Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.
Softwarová řešení společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a.s.
Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.
Technologické novinky značky Konica Minolta
Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat, a to následovně:
a) prostřednictvím emailu na emailovou adresu its@konicaminolta.cz
b) Prostřednictvím dopisu zaslaného na adresu: Konica Minolta IT Solutions Czech a.s., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10.
c) Prostřednictvím odhlašovacího linku umístěného na konci každého emailu s obchodními informacemi zaslaného společností Konica Minolta IT Solutions Czech a.s.

Date and time

Location

Online event

Organizer Konica Minolta IT Solutions Czech

Organizer of Webinář na téma Business Central Cloud vstupuje na český trh

IT, byznys a lidé kolem něj tvoří náš svět, v němž se s vámi rádi potkáme.

Společnost Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. (KMITS) se specializuje na komplexní řešení informačních systémů a technologií pro úspěšný růst a rozvoj podniků. Jsou to zejména produkty a služby týkající se Microsoft Dynamics 365 (moderní nástupci dřívějších AX, NAV a CRM).Společnost Konica Minolta IT Solutions Czech vyvíjí také vlastní řešení a software na míru, včetně rozšíření stávajících systémů s využitím technologií Microsoft Power Platform, kterými jsou PowerBi, Flow a PowerApps.

Více o nás na https://www.konicaminoltaits.cz

Save This Event

Event Saved