Webinar: DDMRP - Nowoczesne Planowanie Logistyczne
Free
Webinar: DDMRP - Nowoczesne Planowanie Logistyczne

Webinar: DDMRP - Nowoczesne Planowanie Logistyczne

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Online Event

GoToMeeting

Wroclaw

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Demand Driven MRP

Planowanie logistyczne napędzane zamówieniami klientów

PROBLEM:

Tradycyjne systemy planowania

Tradycyjne systemy planowania i kontroli logistyki (klasy ERP / MRP dla produkcji i DRP dla dystrybucji) opierają się na szczegółowych prognozach popytu i na ich podstawie dochodzi o zakupu materiałów, a następnie wypychania zleceń produkcyjnych i dystrybucyjnych to punktów konsumpcji. Taki system nazywamy „Wypchaj i Promuj”. Te przestarzałe systemy i zbiory zasad powodują ogromne spory, tarcia i konieczność zawierania siłowych kompromisów pomiędzy firmami w ramach dzisiejszych, bardziej złożonych i zmiennych łańcuchów dostaw.

Większość liderów zakupów i logistyki ma wrażenie, że znajdują się między młotem a kowadłem. Braki krytycznych komponentów muszą być natychmiast eliminowane z jednoczesną redukcją poziomu zapasów oraz minimalizacją wszelkich kosztów operacyjnych. W obecnym klimacie gospodarczym ten konflikt jest widoczny bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Niestety większość aktualnie dostępnych metod pracy jest po prostu niewystarczająca do skutecznego rozwiązania konfliktu w obliczu wzrastającej zmienności zapotrzebowania i niestabilności dostaw.

Odkryj nowoczesne i innowacyjne podejście zorientowane na prawdziwy popyt – rozwiązanie, które wykorzystuje istotne cechy takich narzędzi jak MRP i Kanban, i łączy w sobie innowacyjne techniki planowania i realizacji planów. Metoda, która buduje konsensus i usatysfakcjonuje zarówno fanów tradycyjnego planowania logistycznego jak i zwolenników technik leanowych.

ROZWIĄZANIE:

Demand Driven MRP

DDMRP, czyli planowanie logistyczne napędzane prawdziwymi zamówieniami, to innowacyjna i sformalizowana metodyka planowania i realizacji operacji łańcucha dostaw (zaopatrzenie, produkcja, dystrybucja), organizowania zasobów oraz zarządzania kapitałem obrotowym na podstawie prawdziwego popytu z rynku. Dzięki innowacyjnemu i intuicyjnemu podejściu oraz wprowadzeniu fundamentalnych zmian w podejściu do planowania DDMRP kończy erę koniecznych kompromisów i wyraźnie zwiększa potencjał skuteczności organizacji.

Share with friends

Date and Time

Location

Online Event

GoToMeeting

Wroclaw

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved