Warsztaty z automatyzacji testów Women in Technology Wrocław

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Sales Have Ended

Registrations are closed
Na wysłanie zgłoszenia macie czas do środy, 16 września, do godz.20:00. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 uczestników. Do soboty, 19 września, wyślemy Wam e-maile z informacją czy dostaliście się na warsztaty. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, (ale muszą do nas dojść przed 16.09. godz.20:00).

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Business Link Wrocław

28-31 Rzeźnicza

50-130 Wrocław

Poland

View Map

Sales Have Ended

Registrations are closed
Na wysłanie zgłoszenia macie czas do środy, 16 września, do godz.20:00. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 uczestników. Do soboty, 19 września, wyślemy Wam e-maile z informacją czy dostaliście się na warsztaty. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, (ale muszą do nas dojść przed 16.09. godz.20:00).
Event description

Description

Kiedy: 25 września, od godz.18:00, czas trwania: 2 godziny
Gdzie:
Business Link Wrocław (ul. Rzeźnicza 28-31)
Kto: Divante, mentorzy to Maks Kanoza i Kuba Pakuła, którzy przygotowywali szkolenie pod okiem Damiana Kowalskiego.
Zapisy: Na warsztaty obowiązują zapisy- spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 uczestników. Na wysłanie zgłoszenia macie czas do środy, 16 września, do godz.20:00.
Do soboty, 19 września, wyślemy Wam e-maile z informacją czy dostaliście się na warsztaty. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, (ale muszą do nas dojść przed 16.09. godz.20:00).

Inne: warsztaty bezpłatne, trzeba przynieść swojego laptopa.

W razie pytań kontakt pod adresem: wroclaw@womenintechnology.pl

Mentorzy:

Maks Kanoza, Software Tester w Divante

W Divante pracuje od prawie 8 miesięcy, a swoją przygodę z testowaniem rozpoczynał od stażu, kiedy jeszcze był "zielony" z tematyki testowania.

Zajmuje się testowaniem nowych wydań oprogramowania, dbaniem o utrzymanie środowisk testowych oraz tworzeniem specyfikacji i przypadków testowych. Aktualnie pracuje przy projekcie utrzymaniowo-rozwojowym, gdzie napisane w Selenium testy przydają się w czasie testowania regresywnego.

Prywatnie Maks jest fanem sportu, dlatego "testuje" różne dziedziny, jednak bezdyskusyjnie wygrywa piłka nożna, kalistenika i żeglarstwo :) Studiuje dziennie Informatykę w Biznesie.

Kuba Pakuła, Software Tester w Divante

Testerem oprogramowania jest od ponad roku, od 10 miesięcy w Divante, gdzie czuje się jak ryba w wodzie i co dnia uczy się czegoś nowego. :)

Zajmuje się testowaniem oprogramowania, przygotowaniem scenariuszy testowych i przypadków użycia, prowadzeniem dokumentacji testowej. Tworzy checklisty wdrożeniowe, weryfikuje poprawność wykonywanych zadań i zgłoszonych błędów. Pisze testy automatyczne w Selenium WebDriver i Selenium IDE.

Prywatnie Kuba mieszka raczej na wsi niż w wielkim mieście. Co ciekawe, z wykształcenia jest górnikiem :-). Zaocznie studiuje informatykę.

Damian Kowalski, Testers Team Leader w Divante

Testuje praktycznie odkąd pamięta. Już jako mały chłopiec sprawdzał wytrzymałość zabawek, jak i nerwów rodziców. Zarobkowe testowanie softu praktykuje od ponad dwóch lat. Na początku była to aplikacja desktopowa, teraz króluje web - głównie e-commerce.

W Divante robi zamówienia na grube miliony, ale niestety do tej pory nie doczekał się żadnej paczki ze sklepu. ;-) W międzyczasie psuje co tylko się da i uprzykrza życie programistom. W wolnym czasie automatyzuje, co może oraz interguje i edukuje zespół.

Prywatnie marzy, żeby budować transformersy (po ukończonej Robotyce na PWr), ale jakoś nigdzie nie może znaleźć odpowiedniego sześcianu.

Sponsorzy warsztatów:

Dziękujemy Business Link Wrocław oraz Divante (kolejność alfabetyczna :)).

Business Link to największa w Europie sieć akceleratorów biznesu. We Wrocławiu znajdujemy się na samym rynku. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, w którym w jednej przestrzeni spotykają się: pomysłodawcy wizji startupowych, zespoły pracujące nad innowacyjnymi projektami, topowi inwestorzy oraz największe marki wspierające startupy.Naszym klientom oferujemy nie tylko miejsce na coworkingu, ale również zapewniamy nowatorskie usługi i narzędzia dla rozwoju firmy.

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 7 lat na rynku, 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus, CDP.pl) i 450 zrealizowanych projektów. Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Otrzymaliśmy DIAMENT Forbes 2015 dla firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Dynamicznie zdobywamy klientów w Europie (50% realizacji). Zatrudniamy ponad 130 osób i wciąż szukamy nowych talentów.

Więcej o nas: www.divante.pl/www.divante.co

Date and Time

Location

Business Link Wrocław

28-31 Rzeźnicza

50-130 Wrocław

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved