Free

Warsztaty dla Eksporterów do USA w dniu 6 września 2019 w Szczecinie.

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Szczecin

Radisson Blu Hotel Szczecin

70-419 Szczecin

Poland

View Map

Event description
Specjalne warsztaty dla Eksporterów do USA

About this Event

Specjalne warsztaty, „Bezpieczeństwo w międzynarodowym obrocie morskim. Ułatwienia dla wiarygodnych przedsiębiorstw na przykładzie rozwiązań z USA”, które odbędą się w dniu 6 września 2019 roku. Podczas warsztatów eksporterzy z Polski będą mieli możliwość dowiedzieć się jak skrócić czas odpraw swoich ładunków w USA lub zmniejszyć ilość kontroli celnych spełniając określone wymagania przez władze celne USA.

Warsztaty będą prowadzone przez Pana Thomasa Overacker, przedstawiciela władz celnych USA, CBP Customs and Border Protection, obecnie w randze Dyrektora Wykonawczego ds. Ładunków i Zabezpieczenia Przewozu w biurze operacyjnym w Waszyngtonie. Pan Thomas Overacker odpowiada w portach za procedury weryfikacji i kontroli ładunku oraz zgodności handlowej. Ponadto kieruje służbą celną w zakresie Partnerstwa Handlu Przeciwko Terroryzmowi (C-TPAT) oraz bezpieczeństwa kontenerów (Container Security Initiative - CSI).

W warsztatach i merytorycznej dyskusji wezmą udział także przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej.

Warsztaty dla eksporterów produktów do USA odbędą się w godzinach 12.00-15.00 w dniu 6 września w sali konferencyjnej w Radisson Blu Hotel, Szczecin (adres hotelu: plac Rodła 10, 70-419 Szczecin.)

Share with friends

Date and Time

Location

Szczecin

Radisson Blu Hotel Szczecin

70-419 Szczecin

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved