Free

Verslo pusryčiai - "ERP naujovės gamybos įmonėms"

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

VISORIŲ INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PARKAS

Mokslininkų g. 2A

08412 Vilnius

Lithuania

View Map

Event description

Description


Geriausias būdas išsirinkti ERP sistemą

Sausio 26 d. kviečiame į antrąjį UAB Informacinių konsultacijų organizuojamą renginį - ERP naujovės gamybos įmonėms. Tęsiame verslo renginių seriją skirtą aukščiausio ir vidutinio lygio vadovams norintiems padidinti savo įmonės našumą pasitelkiant pažangius metodus bei įrankius.


Šio renginio dėmesio centras - ERP sistemų atranka. Atnaujinti esamą ERP sistemą ar pakeisti ją nauja yra ilga, sudėtinga ir daug kainuojanti užduotis. Klientas, kuris nežino ko tiksliai nori, nesugeba tiksliai iškomunikuoti lūkesčių diegėjams ar nesivadovauja logišku procesu gali susidurti su daugybe problemų, kurios gali brangiai kainuoti ir nesuteikti norimo rezultato.


Jeigu Jūs galvojate keisti ar atnaujinti turimą ERP sistemą šis renginys kaip tik Jums! Dalyvaudami sužinosite, kaip teisingai parengti sistemos reikalavimus (angl. RFP), koks yra efektyviausias procesas renkantis ERP sistemą bei susipažinsite su populiariomis, tarptautinį pripažinimą užsitarnavusiomis ERP sistemomis.Renginio programa

  • 8:30 - 9:00 Kava ir registracija

  • 9:00 - 9:10 Įžanginis žodis - Romas Venčkauskas, UAB "Informacinės konsultacijos" direktorius.

  • 9:10 - 09:40 "Kaip išsirinkti tinkamiausią ERP sistemą" - Romas Venčkauskas, UAB "Informacinės konsultacijos" direktorius.

  • 09:40 - 10:20 "Kuo įdomi Sage X3 gamybinėms įmonėms" - Albertas Dvilinskas, UAB "Aletio" direktorius.

  • 10:20 - 10:30 Pertrauka

  • 10:30 - 11:10 "Verslo valdymo platforma tarptautinėms gamybinėms įmonėms" - Romualdas Laurinavičius, UAB "PRALO" produkto vadovas.

  • 11:10 - 11:50 "Canias ERP – atvirojo kodo, tarpusavyje bendraujančių ir sąveikaujančių aplikacijų tinklas" - Aidas Oganauskas, UAB "Digitouch!" verslo plėtros vadovas.Apie pranešėjus

Romas Venčkauskas - UAB "Informacinės konsultacijos" direktorius. Informacinių sistemų, projektų ir verslo procesų valdymo ekspertas. Romas per savo ilgą darbo patirtį yra sėkmingai įgyvendinęs daugybę svarbių IT bei procesinio valdymo projektų ir jau daugiau nei 15 metų vadovauja UAB „Informacinės konsultacijos“ įmonei.


Albertas Dvilinskas - UAB "Aletio" direktorius. Albertas yra patyręs ekonominių informacinių sistemų projektuotojas, bendradarbiavęs su daugybe žinomų Švedijos gamybinių įmonių (Alfa laval, Scania, Flavoring ir kt.), kurioms padėjo efektyviai panaudoti ERP sistemas (IFS, Movex, Scala). Kaip Projektų vadovas ir konsultantas Albertas yra diegęs gamybines ERP sistemas Scala, Epicor Vantage. Dabar diegia ERP sistemą Sage X3.


Romualdas Laurinavičius - UAB "PRALO" produkto vadovas. Romualdas yra sertifikuotas QAD gamybos procesų analitikas ir verslo valdymo sprendimų konsultantas. Jis yra dalyvavęs ERP diegimuose maisto pramonės, medicinos prietaisų ir pramoninių įrenginių gamybos įmonėse, lietuviškuose ir tarptautiniuose projektuose. Romualdas nuolat dalyvauja QAD konferencijose ir mokymuose, bendradarbiauja projektuose su QAD partneriais užsienio šalyse.


Aidas Oganauskas - UAB "Digitouch" verslo plėtros vadovas. Nuo 2003 m. Aidas konsultuoja gamybines ir kitų sričių įmones pasitelkiant procesų stebėjimą, Lean ir TOC Pralaidumo teorijas. Nuo 2013 m. Aidas perėjo prie Canias ERP sistemos, kuri pasižymėjo savo lankstumu, paprastumu bei galimybėmis pritaikyti sistemą prie organizacijoje vykstančių procesų pasinaudojant standartinėmis ERP sistemos galimybėmis. Aidas dalyvavo tokių įmonių procesų bei ERP sistemų diegimuose, kaip Chicago Home Fitness, Precor Inc., Hahn GmbH, Jean Muller Gmbh ir kitos. Įmonių dydžiai apima nuo 50 darbuotojų iki 8000 darbuotojų.

Share with friends

Date and Time

Location

VISORIŲ INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PARKAS

Mokslininkų g. 2A

08412 Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved