אירוע מיוחד עם סלינה וVENN -מהפכת הנדל"ן שמשבשת את שחשבנו על מגורים ומלונות

Sales Have Ended

Registrations are closed
נתראה על הבר :) Wize TLV

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

קנטה בר

אבן גבירול 71

Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District

Israel

View Map

Sales Have Ended

Registrations are closed
נתראה על הבר :) Wize TLV
Event description

Description

מרכז החדשנות לטכנולוגיות נדל״ן PropTech Zone ואנחנו שמחים להזמין אתכם לאירוע השני מתוך סדרה של מפגשים בנושא Proptech. במסגרת מפגשים אלו, אנחנו נארח יזמים מסטרטאפים ישראלים שכבר עשו Disruption בעולמות הנדל״ן ונקבל טיפים וכלים להקמת סטארטאפ בתחום ודרכי המימון השונות לו.

בערב מיוחד זה נפגוש שני סטרטאפים ישראלים שזיהו את הצורך והקימו מיזמים שגייסו מיליונים:
חברת VENN אשר פיתחה פלטפורמה המציעה חווית שכנות חדשה, ומשלבת מגורים, מרחבים משותפים, חיבור לעסקים מקומיים, אירועים ופעילויות קהילתיות שמטרתן לחבר בין השכנים ולעודד תרומה אמיתית.
רשת המלונות Selina המציעה קונספט חדש של אקו סיסטם חברתי כשהמטרה המשותפת היא לעודד קשרים משמעותיים ואותנטיים בין אורחיה.

הערב יתקיים בבר הקנטה, אבן גבירול 71, תל אביב.
נטוורקינג ושמוזינג: 18:30
תחילת האירוע: 19:30
הכניסה חופשית, הרשמה כאן
נתראה על הבר ;)

**על המרצים**
דוד שרז הוא מייסד-שותף, מנהל הפעילות בישראל אירופה, של חברת VENN. אחרי שירות משותף בסיירת מטכ"ל ופעילות בעולמות החינוך והאימפקט, הקים יחד עם חן אבני ואור בוקובזה את VENN. המטרה של VENN היא לייצר חווית שכנות חדשה, כזו שמאפשרת לאזן את החיים האורבניים עם חיי קהילה, צמיחה אישית ומעורבות חברתית.
אתר החברה: https://il.venn.city

יוסי מאוטנר הוא מנכ"ל SELINA ישראל, מנהל את אסטרטגיית הכניסה של סלינה לשוק הישראלי, ההקמה, יצירת התוכן ושיתופי הפעולה, וכן את פעילות האופרציה המלונאית השוטפת של סלינה בישראל. יוסי הינו עורך דין בהשכלתו ובמשך שנים היה יזם בתחום המסעדנות וחיי הלילה בתל אביב. הוא הקים את בר "המעוז" בקינג ג'ורג' והינו ממייסדי קבוצת חיי הלילה הוותיקה "הקבוצה".
אתר החברה: https://www.selina.com

**על PropTech Zone**
מרכז חדשנות לטכנולוגיות נדל״ן שמטרתו לחבר בין סטרטאפים ישראלים מתחום ה Proptech לבין תעשיית הנדל״ן המקומית והעולמית.
המרכז תורם ליזמים הטכנולוגים לגדול ולהרחיב את רשת הקשרים ולהבין טוב יותר את הצרכים וההזדמנויות בעולם הנדל״ן. לחברות הנדל״ן המרכז עוזר לאמץ חדשנות, להתעדכן בטרנדים ולמצוא פתרונות טכנולוגים.
המיזמים שמעניינים אותנו הם מעולמות הדאטה ואנליזה, השקעות ומימון, ניהול ותפעול, בניינים חכמים, מכירה והשכרת נכסים בנדל״ן.

**על Wize**
מיזם חברתי הפועל ב-7.5 השנים האחרונות לשינוי תרבות חיי הלילה ומקדם מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. את הפעילות מוביל הון אנושי איכותי עם למעלה מ-50 מתנדבים ובליבת פעילותינו הפקת אירועי הרצאות בברים המשלבים יחד תוכן ובילוי עם מרצים מובילים ובמגוון רחב של נושאים. במסגרת הפעילות קיימנו עד היום מעל ל-1,200 אירועים בעשרות ברים שונים ברחבי הארץ, בהם לקחו חלק מעל ל350,000 איש היוצרים יחד קהילה חברתית מהגדולות בישראל.

Date and Time

Location

קנטה בר

אבן גבירול 71

Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District

Israel

View Map

Save This Event

Event Saved