Kč740

Vědomé rodičovství s Kamilou Balcarovou

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

697

Chodská

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Czechia

View Map

Event description

Description

„Abychom byli dobrými průvodci dětí, musíme se na cestu vydat s nimi.“

Proč mě tato situace tak štve a vytáčí?

Proč je moje dítě právě teď nemocné a vzteklé?

Cítím lásku? Nebo nenávist?

Abychom byli schopni citlivě reagovat na vývojové potřeby dětí, musíme být nejen vnímavými pozorovateli, ale též vědomými aktéry. Přednáška a workshop vedené Kamilou Balcarovou je pro každého, kdo chce pozměnit své základní nastavení vůči dětem a chce začít měnit sám sebe. Tátové vítáni :)

Kamila vystudovala vysokou školu pro 2. a 3. stupeň, obor český jazyk a výtvarná výchova. Absolvovala Český národní Montessori kurz, Základní Montessori kurz AMI pro pedagogy, lektory a rodiče a AMI výcvik 0-3 pod vedením trenérky Patricie Wallner.
“Mám ráda otevřenost, pohled dětskýma očima na svět, setkávání s dětmi i dospělými. Jsem matkou dvou synů a dcery, kteří mě vedou ke každodenním objevům i sebereflexi. Miluji bezprostřednost, humor i pohled dětskýma očima na svět.”

Kurz bude probíhat v pátek odpoledne přednáškou a jeho pokračování v sobotu odpoledne workshopem. Malá miminka si můžete vzít s sebou na přednášku. Pro starší děti zajistíme hlídání v rámci Montessori školky Na vlně.

Cena přednášky je 740,-/osobu
Kapacita přednášek bude omezena na maximálně 30 osob.
Přihlásit se můžete na emailu montessori@skolkanavlne.cz.

Na tuto přednášku budou navazovat přednášky o Montessori pedagogice pro věk 0-3 s Michaelou Willheimovou v březnu, 3-6 s Hanou Gabrielovou v dubnu a 6-12 let s Radkem Glabazňou, kdy bude datum včas stanoveno.

Těšíme se na Vás.
holky z Montessori školky
~~~Na vlně~~~

Share with friends

Date and Time

Location

697

Chodská

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved