Sales Ended

Vánoční pohár ve shybech

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

91

Kirilovova

739 21 Paskov

Czechia

View Map

Event description

Description

Výhoda regitrace online dopředu:

- Vánoční punč

- Magnesko na ruce, pár nálepek a nějaká ta sleva Shyby.cz (připravený balíček)

- Jasná účast

- Všichni předem registrovaní spadnou do klobouku, kde se bude losovat o bradla Shyby.czRegistrace online končí v neděli 18. prosince, pro předregistraci je vyčleněno 100 ticketů, které jsou samozřejmě free - podmínkou je se registrovat online a nechat platný emailPřijď zkusit kolik dáš na striktní maximálku ve Vánočním prostředí na hale Shyby.cz v Paskově. Jsou vyhlášeny dvě kategorie muži/ženy s jasnou FIRST PRICE na kategorii 2500 Kč. Ostatní dvě příčky v každé kategorii si přijdou na věcné ceny.

Hodnocení správného shybu

Jedno opakování je hodnoceno jako jeden kompletní přítah ukončený ve výchozí pozici. Výchozí pozice je vyvěšená osoba s šířkou úchopu na šířku ramen. Horní pozice je ukončena bradou na tyčku. Mezi každým opakováním bude rozhodčím počítáno ,,jedna dvacet". Není dovoleno žádné kopání ani hadí pohyby. Špatná technika je rozhodčím označena jako ,,NEPOČÍTÁM!".

Správná technika je uvedene na stránce akce

http://shyby.cz/blog/vanocni-pohar-ve-shybech

Jak to bude celé probíhat?

Je to úplně jednoduché. Dorazíš, zaregistruješ se a jdeš na hrazdu - nic moc se nebudeme zdržovat. Všechny výkony budou řádně zapsané. Pokud nebudeš chtít čekat na místě tak nemusíš mít obavy - cenu dostaneš. Přijít můžeš kdykoliv mezi 17.-19.00 ve středu 21. prosince.

Shyby.cz

Date and Time

Location

91

Kirilovova

739 21 Paskov

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved