Free

VaimuKeha - Õnneliku elu konverents

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Hotel Euroopa

5 Paadi

10151 Tallinn

Estonia

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Aasta suursündmus, Õnneliku elu konverents, toimub 21.01.2018!

Juba Hippokrates ütles: "Toit peab olema ravim ja ravim peab olema sinu toit" Miks on siis terviseprobleemid hetkel levinuimad kui iial varem? Allergiad ja viirused on "normaalne" nähtus? Toidutalumatus elu igapäevane osa?

Sisemina & Brena Fitness kutsuvad SIND aasta alguses veetma ühte põnevat terviseteadmiseid täis pühapäeva. Vaatame, kuidas vaimne ja füüsiline tervis omavahel paremini läbi saama panna ning muretult kõrgele eale vastu minna.

Rakutasandini välja! Bakterid on meie hea enesetunde alus. Me ei ole mitte inimesed, vaid bakterite kolded inimkestas. Just nimelt, sa koosned 90% ulatuses mikroorganismidest ja oled vaid 10% inimene.. Seega see, mida sa sööd ei mõjuta mitte ainult rasva või lihaskoe kogust kehas, vaid iga sinu rakku. Konverentsil mõistad, kui selge on seos sooleprobleemide ja sinu tervise vahel.

Läheme seekord süvitsi ja leiame juurpõhjused ning päriselt toimivad lahendused, et enda tervis päriselt ohjesse võtta. Ei mingeid tootekampaaniaid ega lisakursuste reklaamimist. Sellelt konverentsilt saad piisavalt head infot, et järgmised sammud julgemalt ise ette võtta! :)


***** ESINEJATE NIMED AVALDAME PEAGI *****

Viis oma ala tipptegijat ning edasi viijat Eestis!
See päev muudab sinu elu!


***** KORRALDUSLIK INFO *****

PANUS: 20€ oktoobri lõpuni

Tasu palume kanda Sisemina OÜ arvele:
EE787700771001989006 (selgitus: VaimuKeha 2018)

PS! Sissepääs üritusele toimub nimekirja alusel ning pileti saate kohapeal! Kui ülekanne on tehtud, on sissepääs ka kindel :)

PPS! Kohtade arv on piiratud!Inspireerimiseni!
Mai & Sille

Share with friends

Date and Time

Location

Hotel Euroopa

5 Paadi

10151 Tallinn

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved