Vabakutseliste Meetup vol 3 | Uku Nurk

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Kultuuriklubi Tempel

7 Akadeemia

80011 Pärnu

Estonia

View Map

Event description
Networking event vabakutselistele. Külas vabakutseline turundaja Uku Nurk.

About this event

Idee olla iseenda tööandja meelitab paljusid.

Omad head oskust, mida pakud teistele raha eest ja oled iseenda peremees. Teed seda, mida armastad ja eelistatavalt palmide alt. 🌴

Kuigi see võiks nii ilus ja lihtne olla, siis tegelikult on see jäämäe tipp. 🗻

Olla vabakutseline hõlmab endas nii paljusid aspekte - ei piisa isegi ainult sellest, et oled lihtsalt väga hea selles, mida teed. Era- ja tööelu balanss, kohusetunne, sotsiaalmaks, klientide leidmine ja hoidmine, iseenda turundamine, bürokraatia jne - ühele alustavale vabakutselisele on seda kindlasti palju.

♦ Vabakutseliste Meetup on ürituste sari, kus me küsitleme erinevaid vabakutselisi, kes on oma valdkonnas väga head. Paneme nad liistule ja uurime välja, kuidas nad ikkagi sellega nii hästi hakkama saavad. Iga vabakutseline on niivõrd eriline oma töörutiinis ja usun, et kõigil on üksteiselt midagi õppida.

♦ Kutsume teid Templisse, et veeta teiste alustavate või tegutsevate freelanceritega üks õhtupoolik mõnusas õhkkonnas sarnaseltmõtlejatega. Mine tea, äkki leiad mõne uue sõbra või koostööpartneri.

♦ Külas Uku Nurk.

Uku on pikaaegse reklaamiagentuuri töö (20+ aastat) kogemusega loovjuht, kes on oma karjääri jooksul pidanud erinevaid ameteid disainerist kuni loovjuhini. Agentuuri aastatel on ta töötanud selliste brändidega, nagu Leibur, Tallinna Vesi, Maanteeamet, Viru Keemia Grupp, Nõo Lihatööstus, Saaremaa Piimatööstus ja paljud teised. Aastast 2017 töötab Uku vabakutselise koolitaja, loovjuhi ja veebiarendajana. Põhilise aja võtavad Tallinna Ülikoolis loovkirjutamise ning stsenaristika loengute andmine ja brändikonsultatsioonid eraettevõtetele. Tema tegevuste fookuses on alati bränd ja kõik sellega seonduv, kuna kogu kommunkatsioon algab vundamendist ehk brändist. Ukul on ka brändi fookusega podcast Turundustund.

Date and time

Location

Kultuuriklubi Tempel

7 Akadeemia

80011 Pärnu

Estonia

View Map

Organiser Forwardspace

Organiser of Vabakutseliste Meetup vol 3 | Uku Nurk

Forwardspace on Pärnu esimene koostöötamiskeskus, mis pakub iduettevõtjatele ja vabakutselistele inspireerivat töökeskkonda ja ägedat kogukonda!

Save This Event

Event Saved