Vabakutseliste Meetup vol 2

Vabakutseliste Meetup vol 2

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Date and time

Location

Alibi

Ringi 1

80010 Pärnu

Estonia

View map

Description

Idee olla iseenda tööandja meelitab paljusid.

Omad head oskust, mida pakud teistele raha eest ja oled iseenda peremees. Teed seda, mida armastad ja eelistatavalt palmide alt.

Kuigi see võiks nii ilus ja lihtne olla, siis tegelikult on see jäämäe tipp.

Olla vabakutseline hõlmab endas nii paljusid aspekte - ei piisa isegi ainult sellest, et oled lihtsalt väga hea selles, mida teed. Era- ja tööelu balanss, kohusetunne, sotsiaalmaks, klientide leidmine ja hoidmine, iseenda turundamine, bürokraatia jne - ühele alustavale vabakutselisele on seda kindlasti palju.

♦ Vabakutseliste Meetup on ürituste sari, kus me küsitleme erinevaid vabakutselisi, kes on oma valdkonnas väga head. Paneme nad liistule ja uurime välja, kuidas nad ikkagi sellega nii hästi hakkama saavad. Iga vabakutseline on niivõrd eriline oma töörutiinis ja usun, et kõigil on üksteiselt midagi õppida.

♦ Kutsume teid 23. mail ALIBIsse, et veeta teiste alustavate või tegutsevate freelanceritega üks õhtupoolik mõnusas õhkkonnas sarnaseltmõtlejatega.

Mine tea, äkki leiad mõne uue sõbra või koostööpartneri.

♦ Seekord on oma elust ja tööst rääkimas Markko Karu.
Markko Karu on disainer, konsultant ja ettevõtja, kes on kaasasutanud kaks disainibürood (Velvet ja Brand Manual), kaks iduettevõtet (Qminder, Hourdini), loonud koos Reet Ausiga oma toote ja aidanud kaasa umbes 200 ettevõtte paremale käekäigule. Täna tegeleb ta peamiselt ettevõtete nõustamise ja koolitamisega.


♦ Koht: ALIBI
♦ Kuupäev: 10. aprill
♦ Kell: 19:00
♦ TASUTA!

Save This Event

Event Saved