USA/Singapur: Jak vám akcelerátor usnadní cestu za miliardovým businessem

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
Cílem mnoha startupů je dostat se do podnikatelského akcelerátoru. Ptáte se proč?

About this Event

Jakub Nešetřil (ex-CEO), než prodal Apiary, provedl svůj tým hned dvěma - Springboardem v UK a Heavybitem v USA, Oskar Kořistka (COO) se Supernovou zažil slavný Y Combinator v USA, Petr Heller (CEO) poznal s Retailys.com asijský Singapur a Matouš Kučera z xPORTu (CEO Amio.io) se s Amio probojoval do Litvy. V panelové diskusi se s vámi podělí o svůj čerstvý pohled na Startup Wise Guys v Litvě. Co jim podnikatelský akcelerátor skutečně dal? Šli by do programu znovu?

Svuj pohled na akcelerátory doplní i zkušený investor Andrej Kiska z Credo Ventures. Jak se dívá na týmy, které nějakým programem prošly a má mezi akcelerátory favority, které by doporučil?

Panelové diskuze se zúčastní:

Andrej Kiska ml., Jakub Nešetřil, Oskar Kořistka, Petr Heller, Matouš Kučera

Panelová diskuze proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 101. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved