Turkchem Chem Show Eurasia 2016
Sales Ended
Turkchem Chem Show Eurasia 2016

Turkchem Chem Show Eurasia 2016

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Istanbul Fuar Merkezi

İstanbul 34149

Turkey

View Map

Event description

Description


Kimya ile ilgili her şey bu fuarda!

EMEA Bölgesi'nin en büyük ve geniş kapsamlı Kimya Fuarı Chem Show Eurasia Türkiye ve Dünyanın lider firmalarını 7. kez aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor.

Katılımcı ve ziyaretçi istatistikleriyle sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran "7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Chem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlıyor olacak.

Kimyasallar, Laboratuvar, Teknoloji... Hepsi bu fuarda!

Özel ve Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünlerin sergileneceği Kimyasallar Bölümü, Laboratuvar, Teknoloji, Test-Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri’nin sergileneceği Laboratuvar Bölümü, Proses-Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri’nin sergileneceği Teknoloji Bölümü ve İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri’nin Sergileneceği "Life Sciences Ingredients” Özel Bölümü ile Chem Show Eurasia, Kimya ile ilgili her şeyi bir çatı altında topluyor.

Chem Show Eurasia 2014 İstatistikleri

25,000 m2’lik brüt alana sahip İstanbul Fuar Merkezi’nin 9-10-11 ve 12 (Ana Fuaye) numaralı salonlarında gerçekleştirilmiş ve 10,000 m2’nin üzerinde net satış alanına ulaşmış olan Chem Show Eurasia 2014 Fuarı’nda 53 ülkeden toplam 1,037 firma ve firma temsilciliği yer aldı. İçinde 16 farklı ülkeden gelen 111 yabancı firmanın bulunduğu toplam 305 firmanın doğrudan katılım gerçekleştirdiği fuarı, 3 gün boyunca 1,518’i, 65 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçi olmak üzere, toplamda 11,571 sektör profesyoneli ziyaret etti.

Katılım Koşulları ve Ayrıntılı Bilgi için sales@artkim.com.tr adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Davetiye için: http://www.chemshoweurasia.com/2016/ziyaretci-kaydi/

Share with friends

Date and Time

Location

Istanbul Fuar Merkezi

İstanbul 34149

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved