Trendy a budoucnost digitální módy v retailu

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
Stojíme na prahu 4. průmyslové revoluce, jak lze digitalizace využít při tvorbě módy?

About this Event

V ovzduší 4. průmyslové revoluce je naším úkolem zamyslet se nad otázkami: Jak bychom mohli využít digitální reprezentaci módy k rozvinutí udržitelnějších business modelů? Jaké jsou existující trendy a příklady v praxi?

Budeme se zabývat tím, jak forma digitální reprezentace oděvu ovlivňuje status quo módního průmyslu. Osvojení si digitální praxe a inovace jednotlivých částí výroby oděvu počínaje návrhem, tvorbou, výrobou a komunikací se zákazníkem konče – může představovat šetrnější a udržitelnější přístup k výrobě módy. Retail jednoznačně představuje nositele této změny, který je svou pružností a specializací schopen na daný trend reagovat.

Kdo vás tématem provede?

Žil Vostalová je jedním ze zakladatelů prvního “PhyGital Fashion Hubu” v Praze jménem OFFORM3D. Studio se zabývá výzkumem body scanningu a digitální modelace oděvu.

Workshop proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 104. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved