"Geschiedenis van het Varken (in ons)". Een documentaire.
Evenementdetails
Beschrijving
Jan Vromman, documentairemaker én Wingenaar, neemt ons mee op een boeiende reis naar het varken in onszelf, in onze cultuur en andere beschavingen. Een poëtische zoektocht, prachtig in beeld gebracht door en met Jan Vromman.
“De Geschiedenis van het Varken (in ons)” , al eerder op het internationale publiek losgelaten maar nu terug actueel.
Jan Vromman neemt ons mee van Wingene, naar Spanje, Noord-Amerika tot helemaal in China. Het varken: mascotte van het Chinese Jaar van het Varken, feestbeest, maar zoveel meer nog spiegel van onszelf en de Chinese beschaving en samenleving.
De documentaire wordt in- en uitgeleid door de maker, met gelegenheid tot vragen achteraf.
Locatie is de oudste cinema van het land, een stuk erfgoed in het hart van West-Vlaanderen, Cinema “De Keizer” (ook vlot per trein bereikbaar).
Tijd en plaats: woensdag 6 februari, beginuur 19h00. Engels ondertiteld.