Free

The Stakeholder Catalyst – suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo simuliac...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Event description

Description

ŠIE KURSAI YRA MOKAMI!

KAINA: 229 Eur

Daugiau informacijos apie mokėjimą ir registraciją Jums suteiks elektroniniu paštu karolis@adprojectum.lt arba +370 610 75 733.

Dėstytojai:

Paulius Morkvėnas (PMP, PRINCE2) yra Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) prezidentas, lektorius, konsultantas, projektų, portfelio, PMO specialistas.

Karolis Mickevičius-Mėgelaitis (PMP, ACP, CSM, CSPO, ICP, MCT, MCTS, MCITP) yra hibridinio projektų valdymo specialistas, lektorius, konsultantas.

Aprašymas:

The Stakeholder Catalyst - suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo simuliacija „Užtvankos iššūkis“ yra revoliucinis būdas mokytis praktinių, realiame pasaulyje pritaikomų projektų valdymo įgūdžių. Sukurtas laikantis „rimtų žaidimų“ koncepcijos, mūsų unikali mokymosi programa atsisako tradicinių paskaitų ir sutelkia dėmesį į aukštesnio lygios supratimą ir praktinių įgūdžių tobulinimą.

„Užtvankos iššūkis“ seka hipotetiniu scenarijumi, kuriame šalis A nusprendžia statyti hidroelektrinę ir užtvenkti tarptautinėmis sutartimis saugomą upę. Projektas privalo trukti ne ilgiau nei 3 metus ir kainuoti iki 750 milijonų dolerių. Simuliacijos scenarijus yra paremtas tikra istorija.

Ir kuri mokymosi aplinka gali būti geresnė negu ta, kurioje rasite tuos pačius tikro gyvenimo faktorius? The Stakeholder Catalyst, dalyvius įtraukianti simuliacijų platforma, leidžia išbandyti jėgas aplinkoje, veikiamoje įvairių kintamųjų ir suteikia laisvę bei pasitikėjimą saugiam eksperimentavimui. Vedama projektų valdymo profesionalų komandos, simuliacija leidžia ugdyti geriausias rizikų ir suinteresuotųjų šalių praktines žinias.

Be to, kad ši pirmoji Lietuvoje projektų valdymo simuliacija yra įdomus naujas būdas gauti žinias, patirtis per mūsų platformą leidžia įgyti ir komandinio darbo praktiką. Dalyviai sužinos, kaip šalinti kliūtis, priimti sunkius sprendimus, maksimizuoti mokymosi potencialą... ir visa tai vyks dinaminio ir jaudinančio scenarijaus aplinkoje.

Daugiau informacijos

Share with friends

Date and Time

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved