The Lean Startup Conference [Transmisja na żywo z San Francisco]

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Date and time

Location

Gliwice

Arkońska 4/4

44-100 Gliwice

Poland

View map

Description

PIDI i Teleo.pl zapraszają na transmisję na żywo The Lean Startup Conference. Konferencja w San Francisco jest organizowana przez autora książki The Lean Startup. Zapewniamy wieczór pełen merytorycznej wiedzy i ciekawych dyskusji w śląskim, startupowym środowisku.

Oficjalna strona konferencji: http://leanstartup.co

Czym jest Lean Startup?

Lean Startup to zbiór dobrych praktyk biznesowych opartych o szybkie projektowanie, skrupulatne metryki i szybkie sprawdzanie produktu przez rynek.

Celem metody jest redukcja marnotrawstwa środków podczas rozwoju nowych produktów oraz lepsze zarządzanie rozwojem nowych produktów poprzez rygorytyczny proces analizy metryk i eliminację ryzyka.

Metoda wywodzi się z obszaru nowych technologii i młodych firm. Jednocześnie jest z powodzeniem stosowana przez dojrzałe przedsiębiorstwa tworzące usługi i produkty działające "offline".


Dlaczego warto przyjść?

Na konferencję zapraszamy osoby zainteresowane zastosowaniem Lean Startup w różnych obszarach. Od developerów, przez właścicieli dużych firm i startupów po przedstawiciele akceleratorów i inkubatorów.


Ramowy plan spotkania w Gliwicach

18:00 - 20:00 Pierwsza sesja wystąpień
20:00 - 20:30 Networking przy kawie i ciastkach
20:30 - 22:00 Druga sesja
22:00 - 23:20 W USA mają lunch, a my pizzę i turniej drużynowy w FIFA 2013!
23:20 - 00:45 Trzecia sesja wystąpień
00:45 - 01:15 Losowanie dwóch egzemplarzy książki "Metoda Lean Startup" Erica Riesa
01:15 - 02:15 Ostatnia sesja

Szczegóły: https://docs.google.com/a/teleo.pl/document/d/1IQ3eFOMDTWflvPddWUmQ6Vqf-dV5DZ5VplNA3Vwr_x4/edit


Prelegenci

Ta konferencja to unikalna szansa by na żywo zobaczyć i posłuchać następujących osób:

Marc AndressenMarc Andreessen
Twórca przeglądarki Mosaic i Netscape oraz jednego z ważniejszych funduszy branży technologicznej. Andreessen Horowitz przeszli udane inwestycje w takie firmy jak Instragram, Groupon, Zynga czy Skype.


Steve BlankSteve Blank
Profesor przedsiębiorczości ze Stanford, autor "Startup Owner's Manual", jednego z najważniejszych zbiorów praktycznej wiedzy ("manuali") dla przedsiębiorców tworzących nowe biznesy.


Eric RiesEric Ries
Autor "The Lean Startup", jednej z najbardziej popularnych książek z dziedziny przedsiębiorczości ostatnich kilku lat. Popularyzator koncepcji Lean Startup.Ash Maurya
Autor "Running Lean", popularnego podręcznika opisującego praktyczny wymiar zastosowania Lean Startup.


Pełen program dostępny jest na anglojęzycznej stronie wydarzenia. Są to twórcy i praktycy najciekawszych koncepcji związanych z innowacją produktową i nowym spojrzeniem na strategię w przedsiębiorczości.

Organizatorzy

PIDI jest gliwicką firmą tworzącą strony i aplikacje internetowe. Od 2010 roku wspiera swoich klientów swoimi umiejętnościami w zakresie web developmentu, jak i doradztwa biznesowego.Teleo to pierwsza w Polsce matematyczna porównywarka ofert telekomunikacyjnych. Pozwala na znalezienie przez użytkowników najlepszych ofert na podstawie billingów rozmów.


Sponsorzy

Grupa SPOT to zespół projektantów, programistów i grafików. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych oraz realizacji rozwiązań dedykowanych konkretnym potrzebom Klientów. Dzięki połączeniu doświadczenia w technologiach IT oraz kreatywności i niebalnych pomysłów jesteśmy w stanie realizować zarówno projekty wyrafinowanych narzędzi informatycznych jak i pełnych fantazji produkcji reklamowych.


Iteo jest dynamicznie rozwijającą się firma budowaną przez zespół managerów i programistów z doświadczeniem 10+ lat na rynku IT. Nowe technologie są naszą pasją. Każdego dnia pogłębiamy wiedzę i umiejętności techniczne, aby dostarczać Państwu rozwiązania na bazie nowych technologii, które pozwalają osiągać wyraźną przewagę konkurencyjną.


Partnerzy

AULA POLSKA promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń.
Save This Event

Event Saved