Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

TEDxLiberecSalon - Pojivo: Dávat věci dohromady

TEDxLiberec

Thursday, May 22, 2014 from 7:00 PM to 10:00 PM (CEST)

TEDxLiberecSalon - Pojivo: Dávat věci dohromady

Ticket Information

Ticket Type Sales End Price Fee Quantity
Účastník TEDxLiberec Ended Kč78.05 Kč21.95

Share TEDxLiberecSalon - Pojivo: Dávat věci dohromady

Event Details

Tématem prvního libereckého TEDx setkání je Pojivo: Dávat věci dohromady. 6 řečníků vám představí své myšlenky na pojení umění a strojů, lidí, textilních vláken, rodiny, podnikání a cestování:

Řečníci:

Richard Loskot - se ve své práci zabývá novými technologiemi, s nimiž experimentuje a vytváří zcela novátorské systémy, zkoumající limity lidského vnímání. Tento rok je již podruhé ve finále Ceny Jindřicha Chalupeckého. Také velkou měrou usiluje o znovuotevření Činoherního studia v Ústí nad Labem v budově bývalého kina Hraničář.

Jiřina Šiklová - vystudovala historii a filozofii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Spoluzaložila Katedru sociologie a Katedru sociální práce, založila Centrum a knihovnu Gender studies. Komentuje současné politické události a angažuje se v nevládních, občanských iniciativách, v Kontu Bariéry, Vize 97, ČSDS, Amnesty International apod. Je členkou několika redakcí odborných časopisů v zahraničí.

Jiří Militký - vyučuje na Technické universitě v Liberci na Katedře textilních materiálů řadu předmětů (textilní vlákna, zkoušení textilií, řízení jakosti atd.). Je autorem a spoluautorem 16 knih, více než 120 článků v odborných časopisech a více než 400 publikovaných odborných přednášek na mezinárodních konferencích.

Ludmila Trapková a Vladislav Chvála - PhDr. Ludmila Trapková, klinická psycholožka a psychoterapeutka, a MUDr. Vladislav Chvála, lékař, sexuolog a rodinný terapeut, se oba věnují rodinné terapii a psychosomatické medicíně už více než 25 let. Jejich teorie rodiny jako sociální dělohy představuje konzistentní syntetizující diagnosticko-terapeutický přístup k rodině jako organizmu, který zahrnuje jak biologickou tak psychickou i sociální vrstvu lidské existence. Svému přístupu vyučují v rámci Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny.

Jiří Hruboň - je ředitelem společnosti podnikající ve veřejné dopravě, cestovatelem a pěvcem. Podniká řadu expedic, v posledních letech trek Sikkim/Kančendženga, cykloexpedice Západní Himáláj/Karakoram (Ladakh), Lhasa - Káthmandú, Kyrgyzstán nebo Patagonie.

Více informací na www.tedxliberec.cz

Have questions about TEDxLiberecSalon - Pojivo: Dávat věci dohromady? Contact TEDxLiberec

When & Where


Lázně - Oblastní galerie Liberec
Masarykova 723/14
Liberec
Czech Republic

Thursday, May 22, 2014 from 7:00 PM to 10:00 PM (CEST)


  Add to my calendar

Organizer

TEDxLiberec

TEDxLiberec začíná v roce 2014 jako pravidelná setkání nad "myšlenkami hodnými šíření”. TEDxLiberec je organizován pod licencí TED dobrovolníky z Liberce. Spolupracujeme s dalšími organizátory TEDx v České republice, Polsku nebo Německu.

  Contact the Organizer

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.