Free

Tech3camp | Testy | 18.02.2020 | 18:00 | O4 Coworking

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

O4 Coworking

472B aleja Grunwaldzka

80-309 Gdańsk

Poland

View Map

Event description
Zapraszamy na 62. edycję Tech3camp. Tematem spotkania będą Testy.

About this Event

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.

Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.

11 spotkań w 2020 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.

AGENDA:

17:30 – 18:00 – rejestracja uczestników

18:00 – 18:10 – otwarcie spotkania

18:10 – 18:50 – Strażnicy jakości. Testowanie w Smarcie. – Szymon Ramczykowski, Kainos

18:50 – 19:30 – Jak wygrać hackathon ... bez dewelopera w zespole? - Dagmara Dołasińska, Jan Zaremski, Finastra

19:30 – 19:40 – przerwa

19:40 – 20:20 – Dlaczego warto pracować w walidacji? - Marcin Stępnicki, Intel

20:20 – 21:30 – Networking Pizza & Piwo

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Gdzie: O4 Coworking (Olivia Business Centre), al. Grunwaldzka 472B. Parter, wejście od strony dziedzińca.

PRELEGENCI:

Szymon Ramczykowski

Testuję od 2008 roku. Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej i Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Obecnie pracuję w firmie Kainos, w projekcie Smart: osadzonym w chmurze narzędziem do automatyzacji klienckich implementacji aplikacji Workday. Moje główne obowiązki to usprawnianie procesu testowego, koordynacja testów funkcjonalnych oraz szeroko pojęta automatyzacja. Jestem zwolennikiem zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania i automatyzacji opartej na piramidzie testów.

Dagmara Dołasińska

W branży IT od 12 lat. Obecnie jako QA Automation Engineer w firmie Finastra, a wcześniej także QA Manager i Business Analyst. Specjalizuje się w testowaniu aplikacji finansowych oraz wizualizujących dane. Aktualnie Scrum Master w zespole dostarczającym rozwiązania zaimplementowane w chmurze. Zwolenniczka ciągłych usprawnień oraz zdobywania kompetencji w nowych obszarach.

Jan Zaremski

W trakcie 6 lat doświadczenia w IT, przeszedł drogę od testera, przez dewelopera do managera zespołu i scrum mastera. Obecnie w Finastra, odpowiedzialny jest za rozwój, zapewnienie jakości i dostarczanie aplikacji frontendowych będących częścią platformy FusionFabric.cloud. Zwolennik ciągłego wychodzenia z własnej strefy komfortu, zacierania granic pomiędzy deweloperami i testerami i zwinnego dostarczania oprogramowania w kulturze DevOps.

Marcin Stępnicki

Od dziesięciu lat w Intelu, zawsze w walidacji – początkowo chipsetów do serwerów i procesorów Xeon, teraz dysków Optane. Wcześniej programista oprogramowania medycznego i administrator baz danych. Oprócz firmy można mnie spotkać na Zimowisku Linuksowym, Silly Venture oraz meczach Gedanii, GKŻ Wybrzeże i PKH Gdańsk. Mieszkam z żoną i jej kotem w Gdańsku.

Partner Główny Tech3camp:

Share with friends

Date and Time

Location

O4 Coworking

472B aleja Grunwaldzka

80-309 Gdańsk

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved