Free

Syndrom oszusta

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Strefa Centralna

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Event description

Description

Większość swoich sukcesów w pracy i nauce uważasz za przypadek? Swoją pozycję najwyraźniej osiągnąłeś jedynie dzięki łutowi szczęścia? Twoi współpracownicy ewidentnie mają lepsze kwalifikacje niż ty? Boisz się, że kiedyś ktoś odkryje, że w rzeczywistości jesteś niekompetentny?

Syndrom Oszusta: czy dotyczy także Ciebie? Czym właściwie jest ten syndrom? Czym się objawia oraz jak sobie z nim radzić?

Wykład poprowadzi Anita Przybył - trener umiejętności społecznych, psycholog, coach. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych m.in. komunikacji, zarządzania zespołem, asertywności, rozwiązywania konfliktów. Przez kilka lat odpowiadała za rozwój pracowników w LG Electronics. Aktualnie trener freelancer. Wyznaje pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji.


Agenda:

17:00-17:30 – Rejestracja
17:30-17:45 – Przywitanie
17:45-18:45 – Wykład


Bilet upoważnia do uczestnictwa w wykadzie. Możliwy jest również udział w warsztatach, jednak wymaga osobnej rejestracji tutaj.

Ponieważ liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona zapisy będą otwarte od 13 maja o 12:00

Share with friends

Date and Time

Location

Strefa Centralna

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved